Amy AdamsIII

Amy Lou Adams

8,2
72 132 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amy Adams

Z poczatku myslałem że w sumie nie ma się co dziwić ale po tym jak obejrzałem film stwierdzam iż to najwiekszy bląd Akademii. Te nominacje już nudne są same dramaty (nie licząc Ellen Page na którą licze ;)
Blanchett, Liney ... fakt zagrały swoje role dobrze.. ale gdyby miały zagrać Giselle to by była klapa ! Amy pokazała że posiada talent dramatyczny jak i komediowy...
Te decyzje Akademii zaczynają być nudne i wrzystko jest takie łatwe do przewidzenia ;|
Z pewnością Amy zostanie wyrożniona również nominacją do Saturna i kilku MTV Movie Awards (nie wierze żeby ten film pominięto Susan Sarandon na 100 % dostanie nominacje dla najlepszego czarnego charakteru)

Sidewinder

Fakt, w Zaczarowanej niesamowita :) NO ale jest nominacja do wszystkich pozostałych liczących się nagród: Złoty Blob, Satelita, Mtv, Saturn...

Ada_Potter

mam nadzieję, że w tym roku Akademia nagrodzi jej rolę w "Wątpliwości". jednak uroczej Giselle wciąż żal.

Pan_Tim

Dokładnie Amy za "Zaczarowaną" powinna mieć nominację zamiast chociażby Cate Blanchett.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones