Amy AdamsIII

Amy Lou Adams

8,2
72 132 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amy Adams

Przyznać jej Oscara .

użytkownik usunięty

Nie wiem jeszcze jak zagrała , ale na pewno na 100 % . W końcu to Amy Adams .

to bardzo mądre - nie wiem jak zagrała ale dajcie jej Oscara bo to Amy Adams - brak słów....

użytkownik usunięty
julcia2805

Bardzo ją cenie jako aktorkę . Wiem że zawsze gra świetnie i należy jej się ta nagroda .

No to rozczaruję Cię, bo właśnie oglądałem "American Hustle" i zagrała przeciętnie.

adamcpdst

Mówienie, że "przeciętnie" to jakieś nieporozumienie, rewelacyjnie oddała dramatyzm swojej postaci.

Wescik

Ale wypowiadasz się przed czy po obejrzeniu filmu? Bo to zasadnicza różnica.

Wescik

No więc ja też jestem po i według mnie była..nijaka. Owszem, jej uroda pasowała do klimatu filmu, ale aktorsko mnie nie przekonała. Gdyby nie dekolty do pasa to zapomniałbym o niej 5 minut po seansie. Dużo lepiej wypadła wg mnie Jennifer Lawrence. Nie byłem fanem jej gry w obu częściach "Igrzysk śmierci", ale tutaj pokazała, że może coś z niej być.

adamcpdst

Nie wypowiadałam się na temat Jennifer Lawrence, wypowiadałam się na temat Amy Adams, zdanie swoje podtrzymuję. Twoje szanuję :)

Wescik

A zatem rozchodzimy się w pokoju. :)

adamcpdst

Zgadzam się w kwestii porównania gry aktorskiej obu pań. Jennifer to młodziutka aktorka a zagrała jak stara wyga :) Była świetna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones