Anastasia Griffith

6,8
189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anastasia Griffith

Uwielbiam tą aktorkę.! :)) Jest niesamowita.! :))

pchielka92

Masz rację jest genialna, a udowodniła to świetną rolą w serialu Trauma.

tomucho77

a ja dla odmiany powiem, że jej nie lubię. nie ma w niej niczego ciekawego. ot, zwyczajna aktorka.

Kyoyo

Nie lubisz Jej dlatego że jest ładniejsza od ciebie, czy nie lubisz Jej dlatego że źle gra w filmach ?

tomucho77

haha, ładniejsza na pewno nie jest ;) nie gra źle, gra przeciętnie. nie lubię jej, bo nie widzę w niej niczego wyjątkowego.

Kyoyo

Czyli nie widzisz w niej niczego wyjątkowego bo gra przeciętnie dobrze rozumiem ?

tomucho77

jeśli chodzi o grę, jest przeciętna. w wyglądzie też nie ma niczego, co przykuło by MOJĄ uwagę. tak więc, jeśli nie rozumiesz moich wcześniejszych wypowiedzi, to chyba się nie dogadamy.

Kyoyo

Jesteś kobietą więc jak Jej osoba może przykuć twoją uwagę (no chyba ze jesteś nie obraź się za słowo lesbą) ?

tomucho77

jeśli oceniasz kobiety w takich kategoriach, to tym bardziej nie mamy o czym rozmawiać. :)

Kyoyo

Aktorki oceniam w dwóch kategoriach: aktorstwo i wygląd zewnętrzny dlatego byłem ciekaw czemu ona ci się nie podoba.
Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones