Andrew Bryniarski

6,9
1 227 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrew Bryniarski

brawo !



---------------------------------------------------

staszpio

to on jest polakiem????skad on sie wzial w hollywood????

staszpio

to nie polak. ; //

staszpio

ja mam nazwisko Bryniarski :D ................................................................................ ..............................................

brynio88

Urodził się w Pennsylwani, a tam jest dużo Polaków (w USA jest około 10 milionów Polaków ;)

staszpio

bawi mnie to wyszukiwanie "Polaków"...

shamar

czemu? moim zdaniem fajnie, jak są jacyś sławni Polacy zagranicą

love_panic

miejsce urodzenia: Filadelfia, Pensylwania, USA... to nie jest zaden Polak.

shamar

Jasne, że niet...

Jimmy

Jesli ma korzenie polskie (babcie, dziadka itp) to Polak

em82

oczywiście, że ziomal ;)

Polak potrafi, dobrze, że znajdujemy i pamiętamy ... bo człowiek bez przodków i przeszłości nie istnieje.
a Andrew Bryniarski raczej na pewno nie ma korzeni afrykańskich, angielskich, francuskich itd... tylko POLSKIE :)

pozdr

Patruell

Nikt nie wziąłby roli Toma w TCS, tylko Polak.

Patruell

Nazwisko można zmienić... Jest amerykaninem. Bez przodków, boże, jacy wy ludzie jesteście tępi. Może jego ojciec to pochodzący od czeskich żydów cżłowiek? I co w tedy? Też polak? Oczywiście, wręcz ziomal, bo ma polsko brzmiące nazwisko.

Leczcie się.

keik

No jasne. Normalnie mial na nazwisko Hasek ale zmienil na Bryniarski bo lepiej pasuje do czeskiego zyda i łatwiej takie wymówić w US and A;p
Poszperaj w necie, poczytaj to się dowiesz jakie korzenie ma wyżej wymieniony aktor.
Pozdro.

em82

Czlowieku, ja watpie nawet czy on umie mowic po polsku zakladajac ze jest chociazby polakiem z pochodzenia. Ja nie czuje sie Chinczykiem a mam takowe pochodzenie ze wzglad na moja babke.
Miejsce urodzenia mowi kim jestes. USA zostalo stworzone przez imigrantow, wiec trudno nazywac wszystkich (a jest to 10 procent populacji USA) z polskim nazwiskiem polakami,
szalom

shamar

Nie tylko cb xD

staszpio

http://en.wikipedia.org/wiki/Andrew_Bryniarski
"...of Russian descent" - jest z pochodzenia Rosjaninem, nie Polakiem.

Stanley_Hartman

No przecież pisze "Polish". Chyba że to ja nie umiem czytać.

bunnylune

Ktoś wyedytował. Wikipedia to guano skoro każdy może pisać co chce.

shamar

To akurat fakt.

Stanley_Hartman

http://www.youtube.com/watch?v=sHSLl0Ivv4o W tym filmiku sam mówi że ma polskie korzenie i kocha Polskę,a na lewym przedramieniu ma dziarę związaną z Polską.

nivdnb

Czyli błąd w wiki był wcześniej.

staszpio

żyd =/= Polak...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones