Andrew Dominik

7,2
625 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Andrew Dominik

Ludzie podniecają się Aronofskym, który zrobił jeden dobry film, a ten człowiek stworzył jeden świetny i drugi, który jest arcydziełem i to w ogromnym stopniu za sprawą jego reżyserii. "Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda" posiada świetny klimat, czuje się, że to niezwykły film, zupełnie inny od westernowych, czy spaghetti-westernowych opowieści. Czuję, że każde jego kolejne dzieło będzie przynajmniej bardzo dobre, nie mogę się już doczekać, szkoda, że robi je tak rzadko.

Morgan_Mortimer_Graff

Zgadzam się. Dobry "Chopper" i świetne "Zabójstwo..". Według mnie ma potencjał na bycie najlepszym po P.T.Andersonie reżyserem młodego pokolenia. Tylko, żeby trochę częściej coś kręcił.

użytkownik usunięty
Morgan_Mortimer_Graff

Prawda, "Zabójstwo..." to niezwykły film, napewno jeden z najważniejszych mijającej dekady, ale Aronofsky też jest OK. Pi, Requiem, Wrestler. Ja wiem czy się ludzie podniecaja... Tym Requiem podnieciło sie pare małolatów, że to niby film o narkotykach tylko i tyle. A Paul Thomas Anderson to Kubrick naszych czasów. Dominik jak będzie trzymał poziom "Zabójstwa" to będzie Kubrickiem nr 2, albo Dominikiem nr 1 :)

Morgan_Mortimer_Graff

Gość po prostu pozamiatał, sięgając po "Zabójstwo.. " nie wiedziałem do końca czego mam się spodziewać. Patrząc na opinie ludzi z FW tak właściwie to niczego dobrego, a tu tak Wielki Film, że aż się wierzyć nie chce. Czekam na jego kolejną produkcję i zaraz biorę sie za "Choppera". Mam tylko nadzieję, że długi czas oczekiwania na jego kolejną produkcję wynagrodzi nam kolejnym majstersztykiem.

Morgan_Mortimer_Graff

nie wiem czym się podniecasz,co to za dorobek:Choper dobry(ale tylko dobry)jak również Zabójstwo oba przyzwoite ale nie jakies tam genialne,no bez przesady,mimo wszystko Aronofsky z trochę większym i lepszym dorobkiem.

aronn

ja nie lubie ich obu. Jeden egzaltowany i pseudointelektualny (chyba nie musze mowic który), a drugi nudny jak flaki z olejem, aspirujący do tworzenia fajnych, klimatycznych scen, a osiągający tylko nudę i płaskie dialogi. źle, źle.
ja rozumiem, ze waznym jest miec idee, realizować ją, próbować ją przedstawić, no ale proszę, nie tak nieudolnie.

obywatelw

to kto według ciebie robi to udolnie?

aronn

nie wiem, czego ode mnie oczekujesz. wymienienia wszystkich reżyserów, których lubie? to, że dominik wg mnie jest bardzo nieudolny, nie znaczy, że wszyscy tacy są: >
to szerokie pytanie. jednak jest wielu rezyserów, którzy konsekwentnie realizują swoje koncepty, a przynajmniej udaje im się to dość często. reprezentują różne style, a dobre wyniki: kusturica, sheridan, mcqueen, kieślowski, jeszcze z 12 lat temu bracia cohen, trier jest bardzo bardzo konsekwentny i efektowny, a nawet clint eastwood czy forman.
To oczywiscie moja subiektywna opinia, ciesze się, że Tobie się podobają filmy tych panów. Dla mnie jeden jest nudny, a drugi egzaltowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones