Andrew Dominik

7,2
625 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Andrew Dominik

aktorstwo dobre ale film widza wogole nie zaciekawi... slaby

owengr

No nie wiem, mnie akurat bardzo zaciekawił ten film (Zabójstwo Jessego Jamesa...)jak dla mnie był świetny...przed obejrzeniem filmu przygotowywałam akurat prezentacje na uczelnie o Jesse Jamesie, i naczytałam się sporo w internecie na jego temat, i o Robercie Fordzie również:) bardzo zaciekawiła mnie ich historii i pewnie też dlatego tak bardzo spodobał mi się ten film:) aktorstwo było świetne, szczególnie Brad Pitt i Casey Affleck, muzyka Nicka Cave'a, zdjęcia piękne...i reżyseria też bardzo dobra:) Chciałabym jeszcze zobaczyć Choppera, wtedy może mogla bym bardziej obiektywnie ocenić reżysera...a z tym filmem, to widzisz, film nigdy nie zaciekawi wszystkich, bo z kina ludzie też wychodzili, ale ja z chęcią poszłabym na niego kolejny raz, jakby tylko go jeszcze grali po świętach:)

hamsteri

2 posty- 2 osoby. temu któremu się nie spodobał - 1 zdanie no i widzimy jak temu któremu się spodobał :)

o czymś to świadczy.

Ryunosuke

Mnie Zabójstwo spodobało się przede wszystkim od strony technicznej, a szczególnie reż. i zdjęcia.

Ryunosuke

"ja na polskie filmy nie chodzę... nudzą mnie po prostu" - taka jest zazwyczaj argumentacja ludzi którym film nie przypadł do gustu.
Zabójstwo J.J. przez tchórzliwego R.F - to znakomity film i basta. ;-)

indianerjoe

Film jest świetny nawet nie trzeba się nad tym zastanawiać ale trzeba się w niego wczuć na pewno nie należy do lekkich i krótkich :)

indianerjoe

Lubie to ;)

hamsteri

Chopper jest dostępny legalnie na iplex.pl.

owengr

Najpierw proponowałbym nauczyć się pisać kolego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones