Andrew LincolnI

Andrew Clutterbuck

8,7
12 566 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrew Lincoln

Choc idealy nie istnieja, to serialowy Rick wydaje sie byc najblizszy, jesli chodzi o ideal prawdziwego faceta - walczy o swoja rodzine, dba o przyjaciol, nie knuje i nie spiskuje, ale jesli trzeba to ustala granice. Szkoda, ze w naszej rzeczywistosci coraz mniej takich facetow, a wiecej "panienek" i slabeuszy, ktorzy sa wiecznie niezdecydowani i nie maja odwagi walczyc o swoje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
returner

Matko, nawet nie chce mi się tego czytac...

Jasne, bo nie odparłabyś tych argumentów, bo nie ma możliwości odparcia faktów podanych w tak dokładny sposób, jedyne co kobieta potrafi to siać hipokryzję i wybielać się.

użytkownik usunięty
returner

Nie, po prostu nie będę się spierać z jakims zakompleksionym dziwakiem, co jest niezadowolony z zycia i oskarza o cale zlo tego swiata kobiety. Sayonara.

Zakompleksienie to ostatnie co można o mnie powiedzieć.
Powodzenie zawsze miałem duże i ludzie mnie lubią.
Ale nie jesteś ślepy. Kobiety w większości przypadków to ku..wy,
dające dupy najpłytszym facetom co zaliczają w swoim życiu najwięcej kobiet.
Uwielbiają wręcz
-próżnych przystojniaków,
-pewnych siebie i przebojowych cwaniaków z dobrą bajerą
-zamożnych.
To co kobieta ma w głowie i to co ją opisuje po jej czynach/wyborach
z iloma /z kim/dlaczego to zwykłe ku..estwo.

użytkownik usunięty
returner

Bla Bla Bla... Nudny jesteś. Zmień płytę, bo stara się zacina :)

Mimo, że mail długi jak przedwojenna guma od majtek, w jego treści jest ziarno smutnej prawdy. Nie znaczy to wcale, że wszelkiego zła na ziemi należy upatrywać wyłącznie w kobietach.

Żonę mam od dawna i szanuje ją na swój sposób,
ale... ona wie od początku znajomości dlaczego nie mogę szanować kobiet.

Miałem zawsze duże powodzenie, bo kobiety przyciąga przystojny, przebojowy i czarujący facet, ale zwyczajnie obrzydza mnie w kobietach, że kobiety najgorzej traktują wartościowych facetów
(brzydkich, nieśmiałych, biednych), a zachwycają się
przystojnymi lub przebojowymi lub zamożnymi,
facetami, którzy zaliczają najwięcej kobiet w swoim życiu,
czyli kobiety dla nich są tylko KU..WAMI,
na seks bez zobowiązań, a w związkach jako służąca idiotka,
a potem okłamywana i zdradzana.
A prawie wszystkie kobiety na tym świecie dla
takich stają się łatwą ku..wą, bo takim najłatwiej dają seks i miłość.
Kobieta jest KU..WĄ, bo nie patrzy na wartości, tylko na
wygląd faceta...przebojowość...kasę i ......puste słowa.
Prawie każda kobieta zanim zostanie czyjąś żoną jest wcześniej darmową ku..wą dla pierwszych lepszych pustaków.

Kobiety uwielbiają facetów z największym przebiegiem
(przystojnych, przebojowych, zamożnych) , który zaliczają wiele kobiet, okłamują i zdradzają .
Żaden facet, który wie dużo o naturze kobiet nie szanuje kobiet.
Istota która staje się łatwa, daje dupy i zakochuje się w największych pustakach, bo ktoś jest zamożny lub przystojny lub przebojowy jest zwykłą KU.WĄ.

returner

Zal ciebie czlowieku.. Piszesz to przy każdej mozliwej okazji..

s111

Tak już mają ludzie z masą kompleksów, bez szans u płci przeciwnej. Jeśli ktoś kiedyś oglądał GoogleBox ( taki program na ttv) i zwrócił uwagę na tych 3 kolesi, w tym jednego ohydnego grubasa, który najbardziej flugał na kobiety, wręcz aż było to niekiedy mega szowinistyczne...do tego doda przykłady z życia codziennego, to wie, że tylko zakompleksieni, smutni ludzie mają takie rozumowanie.

Robaczek_12

Ech szkoda gadać nawet. Co za ludzie są na tym świecie...

returner

No to wylałeś czlowieku gorzkie żale.

"natomiast ci wartościowsi mieli małe powodzenie i mają byle jakie żony z których nie są aż tak zadowoleni"- Twoje słowa, czyli wg powyższych teorii faceci chcą tego samego co kobiety, próżnych, bezmyślnych ale pięknych kobiet bo z innych są niezadowoleni, i co to wogóle za stwierdzenie: "byle jakie żony"??? nie piekne to już byle jakie.

Ludzie są różni i nie należy wrzucać wszystkich do jednego wora, tak jak Ty widziałeś przypadki które potwierdzają Twoje teorie, tak ja znam wiele par z długim stażem i przejściami, kochajacych się nad życie, i niekoniecznie dobranych wg Twojego schematu.

ZGŁASZAJCIE TAKIE WPISY JAKO NADUŻYCIE BO TO NIE MIEJSCE NA TEGO TYPU DYWAGACJE !!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
returner

kobiety rzeczywiście są do niczego. najlepsze są kur....

szaleniecZnozemWtylku

Żonę mam od dawna i szanuje ją na swój sposób,
ale... ona wie od początku znajomości dlaczego nie mogę szanować kobiet.

Miałem zawsze duże powodzenie, bo kobiety przyciąga przystojny, przebojowy i czarujący facet, ale zwyczajnie obrzydza mnie w kobietach, że kobiety najgorzej traktują wartościowych facetów
(brzydkich, nieśmiałych, biednych), a zachwycają się
przystojnymi lub przebojowymi lub zamożnymi,
facetami, którzy zaliczają najwięcej kobiet w swoim życiu,
czyli kobiety dla nich są tylko KU..WAMI,
na seks bez zobowiązań, a w związkach jako służąca idiotka,
a potem okłamywana i zdradzana.
A prawie wszystkie kobiety na tym świecie dla
takich stają się łatwą ku..wą, bo takim najłatwiej dają seks i miłość.
Kobieta jest KU..WĄ, bo nie patrzy na wartości, tylko na
wygląd faceta...przebojowość...kasę i ......puste słowa.
Prawie każda kobieta zanim zostanie czyjąś żoną jest wcześniej darmową ku..wą dla pierwszych lepszych pustaków.

returner

Smutne to ze tak myslisz. Ja mojego męza znam od 12 roku mojego zycia. ( przepraszam za interpunkcje nie dziala mi znak przecinka ) Mam 44 lat i jestem mega szczesliwa. Był i dla mnie jest i bedzie najprzystojniejszy na świecie. Nie był bogaty. Bede Go kochać do końca moich dni. Ludzie się dziwią bo pracujemy razem 8 godzin i czas po pracy spędzamy razem. Pozdrawiam i zycze szczescia

returner

Zachęcam do wnikliwego zapoznania się z terminem "stereotyp".

returner

Polecam udać się na terapię.

użytkownik usunięty
fr9

Ha ha, dokładnie :)

co wy pierd olicie jak on mowi cala prawde XD
a jak ktos z was tego nie widzi to jest naprawde slepy lub totalnie glupi XD
otworzcie oczy, a kobietom - przestancie klamac XD

Faceci robia podobniej, tak btw :D

użytkownik usunięty
Plateau96

A ciebie już z Tworek wypuścili? :)

Mnie tylko zastanawia, czy ktokolwiek przeczytał całość wypocin tego frustrata, jako że ma on tu swoich zwolenników. Podejrzewam, że nikt.

(Ale jeśli jednak mój poprzednik się o to pokusił, to Tworki raczej wciąż aktualne :P )

eoste

jest frustratem bo rozwinal swoja wypowiedz? XD
gdyby napisal w 2 zdaniach to by byla dluzsza bezsensowna dyskusja ktora skonczylaby sie dluzej, tylko z dodatkowymi waszymi wypowiedziami i tyle xd.
reagujecie w ten sposob bo to o was czy jak? xddd

Plateau96

Reagowanie niemalże rozprawą naukową na czyjeś luźno rzucone dwa-trzy zdania, jakkolwiek irracjonalne by one nie były, nie świadczy bynajmniej dobrze. Osoba, która uparcie roztrząsa temat o płci przeciwnej, który nic nie wnosi i niczego nie zmienia, choćby nawet była w swoich przekonaniach słuszna, najprawdopodobniej po prostu wyrzuca z siebie skumulowaną gorycz, tyle :) Czy jego przekonania są słuszne - nie wiem, nie czytałam, mam ciekawsze rzeczy do roboty :)

eoste

mi go tam trochę żal, jeśli ta jego mała rozprawka pomogła mu trochę wyżyć się werbalnie to proszę bardzo, mnie to tam nie przeszkadza....
Osobiście zgodzę się z nim, że są takie kobiety, ale błagam, po co tak generalizować? Cóż najwyraźniej każdy ma inne problemy i inne rzeczy zajmują mu głowę.

returner

Niezła rozprawka, ale co prawda to prawda :)

Jestem facetem hetero hehe. Tez go uwielbiam. Szkoda bo akurat 9 sezon jest fajny zagra tylko do połowy. Andrew i Kyle Maclachlan uwielbiam obu.

girl, same...

aż brak mi słów jak bardzo uwielbiam Andrew Lincolna jako Ricka Grimesa. Lincoln powinien zostać obsypany nagrodami za tą rolę. wśród moich ulubionych, najukochańszych bohaterów serialu są Tyreese, Hershel, Morgan, Michonne, Glenn... ale Rick Grimes zajmuje szczególne miejsce w moim fanowskim sercu.

aktualnie kończę 6 sezon i nie potrafię się przemóc żeby obejrzeć go do końca - z wiadomego powodu. Glenn :c prawdopodobnie skończę na tym szóstym. absolutnie nie wyobrażam sobie The Walking bez Ricka Grimesa. aż serce mi pęka na samą myśl, że za kilka dni ma premierę odcinek w którym żegnamy się na dobre z Rickiem. łudzę się jak głupia, że nie umrze tak definitywnie tylko pozostawią otwarte zakończenie - nie powiedzą nam jasno czy umarł czy nie. moje serce nie wytrzyma na widok Ricka Grimesa przemienionego w zombie :<

Nie knuje? Przypomnij sobie jak pod koniec trzeciego sezonu chciał pojmać Mihonne i dostarczyć Gubernatorowi?

Szkoda że w naszej rzeczywistości jest coraz mniej wartościowych kobiet godnych takich facetów :P

Rick to twardziel jakich mało, chociaż trzeba przyznać los postawił mu bardzo mocnych przeciwników w tym serialu np Shane, Gubernator. Rick kieruje się instynktem dlatego przeważa nad przeciwnikiami.

rotfl.. lemingi widze maja swietne wzorce do nasladowania skoro widza w Ricku "prawdziwego idealnego faceta" :D zagrana przez niego postac to taka sama wokowata pi$da jak Aragorn z LOTRa. to jaki jest lemingowy ideal prawdziwej kobiety? Doda z onlyfansa po operacji zmiany plci i silnym charakterze dla kontrastu? :D a wracajac do tych Twoich wypocin to KLAMIESZ. "walczy o swoja rodzine (na poczatku wcale o nich nie walczyl niepotrzebnie ich narazajac przez swoja glupote), dba o przyjaciol (no widac bylo jak dbal o swojego partnera i najlepszego przyjaciela ktorego zamordowal z zimna krwia i wielu innych), nie knuje i nie spiskuje (praktycznie w kazdym sezonie spiskowal razem ze swoja gromadka lemingow przeciwko nowym napotkanym osadom, ktore pozniej mordowali niby w swojej obronie albo planowali silowo sobie podporzadkowac jak Alexandire), ale jesli trzeba to ustala granice" :D patolemingoza objawowa

Specjalnie usunąłeś konto, bo boisz się dyskusji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones