Andrzej Bartkowiak

Andrzej Wojciech Bartkowiak

7,7
1 276 ocen zdjęć
powrót do forum osoby Andrzej Bartkowiak

Bardzo słaby reżyser

użytkownik usunięty

Nie wiem, po co on wziął się za kręcenie filmów? Jak dotąd nie ma na koncie ani jednego dobrego filmu, za to udało mu się popełnić parę gniotów: "Mroczna dzielnica", "Doom" czy "Street Fighter: legenda Chun Li". Pozostałe tytuły do arcydzieł też nie należą.

Street Fighter: legenda Chun Li to jeden z najlepszych filmów tego tysiąclecia, jestem oburzony że nie dostał ani 1 oscara a doskonały scenariusz i wspaniała reżyseria na to zasługiwały

użytkownik usunięty
choojniak

Dobrze się czujesz?

użytkownik usunięty

Jak nagrasz jakiś film, to daj znać. Chętnie obejrzę Twój gnioty.

użytkownik usunięty

Bartkowiak jest kiepskim reżyserem i nic na to nie poradzisz, więc pogódź się z prawdą.

Zgadzam się z Tobą w 100%. Niech się nie wypowiada jeśli sam nie potrafi nakręcić lepszego filmu, niech nie gada, że nie lubi jakiegoś pisarza jeśli sam nie napisze książki, niech nie marudzi, że nie podoba mu się jakaś budowla jeśli sam jakiejś nie wybuduje, niech nie krytykuje polityków jeśli sam nie zgłosi projektu jakiejś ustawy itd.

...polaczkowata zawiść kwitnie ...

użytkownik usunięty
dardre

Raczej "polaczkowata" głupota, jak wyżej. A filmy Bartkowiaka ssą pałę!

usunął konto, bo nie mógł znieść presji ;>

użytkownik usunięty
darek12322

Chciałbyś, frajerze! Dla mnie Bartkowiak zawsze był kaszaniarzem. Kto zdrowy na umyśle może uznać go za dobrego reżysera? Chyba nikt. Właściwie można porównać go do innego wyrobnika - Uwe Bolla, obaj tworzą filmy na podobnym poziomie.
Wszystkim fanom Bartkowiaka mówię - KIJ WAM W OKO.

Post zgłoszony za przezwiska kochanie ;)

użytkownik usunięty
darek12322

Troszkę mnie poniosło, to fakt, ale zdania co do "twórczości" Bartkowiaka i tak nie zmienię. To moje zdanie, koniec, kropka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones