Andrzej Bartkowiak

Andrzej Wojciech Bartkowiak

7,7
1 277 ocen zdjęć
powrót do forum osoby Andrzej Bartkowiak

jego filmy to komercyjne gnioty
szkoda facet jest świetnym operatorem ale talentu Spielberga to on nie ma

twoja_stara

Hehe, tak naprawdę jego kariera zakończyła się jak przestał fotografować filmy i zaczął (próbować) je reżyserować. Szkoda.

Beechbone

Zauważcie że facet to sobie dobrze obmyślił , co by miał z "komercyjnego gniotu" w Polsce ? jakieś grosze i wątpliwą sławe filmów klasy średniej, ale on wolał zrobić inaczej, w usa (tu was zaskocze ) są możliwości i pieniądze ,tylko trzeba umieć szukać ,poprstu nasz rodak pomyślał jakie filmy najlepiej sie sprzedają , wątek miłości , nawalanka i zabicie shwarz charaktera na końcu i tak powstawały jego filmy a tym samym kolejne miliony na jego koncie , myśle ,że mu nie zależy na tworzeniu ambitnych filmów nawet nie stara sie ich robić , liczy na łatwy i duzy zysk z czegoś co łatwo i przyjemnie sie ogląda dla rozluźnienia w czym nie trzeba sie zaglębiać bez końca.Ja twierdzę ,że facet ma dobry pomysł na życie i tyle :)btw "twoja stara" wszystkie filmy z których czerpany jest zysk choćby najmniejszy jest komercyjny :)

użytkownik usunięty
Felix_The_Cat

Tak, kazdy sukces finansowy jest komercyjny. Ale takie sukcesy moga osiagac rowniez tworcy niezaleznych, ambitniejszych filmow. Wowczas komercyjny sukces swiadczy o poziomie tworczosci autorow.

Felix_The_Cat

Bardzo mądrze napisane. Cenie takich ludzi, którzy wiedzą jak zarabiać i mają głowę do tego a Bartkowiak jest takim człowiekiem więc za to i za jego filmy ma u mnie 10/10. Może za dużo ale jak szaleć to na całego:P

twoja_stara

Ha! Bartkowiak to geniusz! Np. Scena otwierająca "Od kołyski aż po grób" to majstersztyk, zarówno aktorski, jak realizacyjny.

Brandis

to prawda. Początek filmu jest wręcz genialny jak na kino akcji ale później to tylko gorzej... u mnie skończyło się oceną: 3

deyott

Romeo musi umrzec , mroczna dzielnica i od kolyski az po grob to sa zajebiste filmy. Juz sam fakt ze wspolpracowal ze Stvenem Seagalem i Jetem Li swiadczy ze cos potrafi. Dlatego uwazam ze udalo mu sie pare filmow zrobic....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones