Andrzej Chyra

7,9
39 650 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Chyra

Od pierwszej sceny z "Katynia" stał się moim ulubionym bohaterem.
I to chyba dlatego, że on tak rewelacyjnie grał. Na prawdę nieprzeciętny polski aktor.
Rewelacja.

Ethlinn

To megagwiazda polskiego aktorstwa.Jego poziom aktorski zawsze jest poprzeczkę wyżej od współgrających z nim aktorów.W Katyniu nie mogło być inaczej.Jedyni godni jego rywale to Stuhr,Gajos,Kondrat,Zamachowski i Więckiewicz.

Iluvatar

Zgadzam się - w "Katyniu" zagrał świetnie. Na mnie ogromne wrażenie zrobił też w "Komorniku" i nawet "Wiedźmina" chyba obejrze żeby zobaczyć jak tam sobie poradził (do tej pory widziałam tylko fragmenty, które mnie skutecznie zniechęciły).
Ale nie zawężałabym tak grona dobrych polskich aktorów - moim zdaniem Artur Żmijewski też zagrał bardzo dobrze i stworzyli mocny duet.

Ethlinn

Chyba jest genialny:)) i nie rozumiem jak można go porównywać z jakimś Żmijewskim!!! No, bo jeszcze za Sturhem:D

pa__ti

Proponuje czytać ze zrozumieniem - nie porównuje go ze Żmijewskim, tylko stwierdzam, że akurat w Katyniu on też zagrał dobrze. A Żmijewskiego wspomniałam dlatego, że przedmówca zawęził grono dobrych aktorów do 6 osób, z czym się nie zgadzam, i do tego odnosiła się ta część mojej wypowiedzi, a nie do poziomu Chyry - to były dwa wątki, a nie jeden :)

Ethlinn

Jak wcześniej był dla mnie obojętny... to od momentu gdy obejrzałam Katyń... jest moim ulubionym polskim aktorem... jest świetny... :)

Ann93

Ja tez sie muszę dopisać do tej listy :)
W Katyniu był rewelacyjny, a te jego piękne oczy ...

NaShI

dokładnie tak - jego rola w Katyniu była świetna, właśnie jego postać portafiła przykuć uwagę no i też uważam że jest przystojny:P

Ethlinn

No faktycznie... podobał mi się też w "Samotność w sieci" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones