Andrzej Chyra

7,9
39 526 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Chyra

Tak, wiem, że trudno wymyślić dziwniejszy tytuł ale do rzeczy... Jako że nas, fanów Andrzeja
Chyry, jest tu całkiem dużo, pomyślałam, że moglibyśmy wymieniać się w tym wątku
informacjami, gdzie można zobaczyć naszego ulubionego aktora. Mam na myśli tak naprawdę
wszystko poza filmami, które są i tak wymienione na filmwebie. Ale na przykład wszelkiego
rodzaju słuchowiska radiowe, spektakle Teatru Telewizji, spektakle teatralne, czy choćby
wydarzenia w stylu narodowego czytania Pana Tadeusza ;) Mam nadzieję, że podchwycicie
temat, a na zachętę wrzucam to co ostatnio znalazłam:


- Słuchowisko "Salome" w reżyserii Dariusza Błaszczyka
- 21/22.12 Nowy Teatr wystawia (A)pollonię. Dobra okazja jeśli ktoś jeszcze nie widział


Pozdrawiam!

rybka254

No kto nie chciałby sie napić z Andrzejem... :)

Zgiebongo

Chętnie bym się napiła. Ostatnio nawet była okazja, ale mnie sparaliżowało, gdy go pierwszy raz na żywo zobaczyłam. Podobno jest podobny do mojego Taty i dlatego mnie tak kręci... Ale to przecież niesmaczne..

Wracając do tematu: super inicjatywa! Mogę jedynie cos archiwalnego wrzucić, co raczej nikomu się nie zda, ale dla mnie wielki dzień - pierwszy raz na żywo:
PC Drama w Gdańsku w klubie Żak. Czytanie dramatu "Kto się boi Virginii Woolf?" 27-01-2014

Ten wątek mógłby w sumie Chyra uaktualniać :-)

hoplahop

Kurcze, zazdroszczę, że tam byłaś. Nie wiem czy to pocieszy czy tylko dowiedzie, że obie jesteśmy dziwne ale Chyra też jest nieco podobny do mojego ojca (a nie muszę dodawać, że to mój ulubiony aktor i mam lekką obsesję). No, przynajmniej nie czuję się osamotniona ;)

hoplahop

Nie dziwi mnie ten paraliż. Miałam szczęście być z koleżanką na tym samym bankiecie co on. Stałyśmy jak głupie i gapiłyśmy się na niego :-)

rybka254

Teatr TV poniedziałek

TVP1

20:25
"Kolekcja" Harolda Pintera

- teatr, Polska 2006

rybka254

Zapraszam na jedyny fanpage Andrzeja Chyry, tam wszystko na bieżąco i aktualnie https://www.facebook.com/pages/Andrzej-Chyra/540301036019026 Pozdrawiam! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones