Andrzej Chyra

7,9
39 650 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Chyra

bardzo dobry aktor, nie sztuczny i plastikowy jak większośc, tylko taki z charakterem

Raul_950

Eee? zupełnie tam nie pasował.

paulina152

wg mnie świetnie zagrał dwulicowy czarny charakter i ta jego filmowa "gęba" naprawdę denerwowała ;)

Raul_950

ja sie go balem w dlugu

Raul_950

Widziałem z nim sporo filmów, ale Dług to jego zdecydowanie najlepsza rola. Naprawdę czarny charakter.

Heatseeker

Dług super.
Ale komornik i Wszyscy jesteśmy Chrystusami to coś genialnego
Po tym ostatnim bardzo go polubiłem!

kaka8pl

No tak, Komornik to również była jego super rola. Ale sam film dość nierówny, pierwsza część filmu świetna ale potem jakoś trudno było mi uwierzyć w przemianę tytułowego bohatera.

kaka8pl

A Wszyscy jesteśmy Chrystusami nie oglądałem.

Raul_950

Absolutnie fenomenalna rola. Idealnie zagrał czarny charakter- osobę przerażającą i taką której nikt nie życzy dobrze. Aktor genialny, ale szkoda że mało go widać w dobrych polskich produkcjach. Marzy mi się aby dostał jakąś ambitną rolę u Smarzowskiego obok Jakubika, Dziędziela lub Dorocińskiego...

Raul_950

taka parszywa ruska gęba nagle się zrobiła. uwielbiam w Chyrze to, ze jego gra nie jest manieryczna co jest częstym zjawiskiem nawet u czołowych aktorów, a nawet Aktorów. każda postać zbudowana przez niego jest inna, z każdą kreacją on na nowo się staje i za każdym razem ciekawi mnie- taka czysta karta, która z każdym słowem zapisuje się (co zupełnie nie znaczy, że jest nijaki).

Aktor rewelacyjny

karolajna11123

mnie np. chyra z długu bardzo przypomina chyrę z komornika. ale ttak w ogole to chyba jeden z moich ulubionych aktorów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones