Andrzej Ferenc

7,7
266 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Ferenc

Od dziecka, od kiedy jestem fanką "X-men'ów" w wersji animowanej, wprost kocham się w Gambicie. A wszystko to za sprawą tego jednego mężczyzny - pana Ferenca! Gdyby nie on, postać Gambita nie miałaby tego smaczku, drapieżności, dreszczyku seksu wręcz xD To dzięki niemu rozpływałam się przed ekranem. A to, jak mówił do Rudej "kochanie" niskim, zachrypniętym głosem... Mistrzostwo!
Gdyby istniała taka kategoria, to dostałby Oscara za podkładanie głosu.

Konopia

Zgadzam się w 100%!!!Przecudowny, bardzo seksowny głos;)Zdecydowanie mój ulubiony polski lektor.

Konopia

Popieram! Uwielbiam Gambita, a fakt, że podkłada go Ferenc - !!!!!!!!!

Konopia

Dokładnie!
Nikt inny nie powinien dubbingować Gambita, to by było jak zbrodnia ;)

Konopia

Jeden z moich ulubionych X-Menów!

Anicet

Ulubiony z X-manów :D. Już za dziecka czuło się to "coś", gdy się słyszało jego głos w polskiej wersji :D. Tak, to "kochanie" do Rudej było super, nie wspominając o uroczym "mała", gdy Gambit zawsze rozmawiał z Jubilee :D. Fantastyczny głos ^^

Konopia

Co ciekawe obaj "X-Mani" byli też Batmanami. Ferenc, oraz Robert Czebotar który podkładał głos pod Cyclopsa, później zagrał Batmana w Lidze Młodych (Young Justice).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones