Andrzej Krucz

5,8
73 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Krucz

Ktoś pamięta takie czasy, kiedy w polsatowskich teleturniejach czy programach rozrywkowych istnieli tylko Wojciech Asiński i Andrzej Krucz. Wtedy nie było ani Ibisza, ani żadnej Cichopek, czy Popielewicz oraz Rocka. To były czasy.

Wiencor

Piekne czasy pamietam jak prowadził Hugo

Wiencor

oglądało się , owszem :-) Czasy były dlatego milsze, bo byliśmy dziećmi... Fakt, byli na prawdę zabawni a nie pseudo "szałowi" jak Jibisz i Maciej bez nazwiska :) ..a Popielewicz to aż strach pomyśleć ale nie wiem kto to jest :P
Swoją drogą teraz gra w Plebanii sekretarza biskupa, mała rólka ale ciekawa.

elte18

Czy sugerujesz, że oceniam tamte czasy jako lepsze (przynajmniej, jeśli nie tylko, pod względem TV) tylko dlatego, że byłem młodszy (czy wręcz byłem dzieckiem - nie mogę powiedzieć tego na pewno, bo nie pamiętam, które to były lata) ? Otóż nie, a poza tym - co może dla niektórych dziwne, wcale nie chciałbym wrócić do tamtych czasów.

Wiencor

Racja. Ibisz z tym swoim szczerzeniem zębów i nieudolnymi próbami robienia z siebie wyluzowanego showmana to istny dramat na dwóch nogach.

Duet Asiński-Krucz to było coś.

Wiencor

Ibisz był od zawsze. Już w 1991 na fali popularności został posłem PPPP, jako poseł prowadził "Czar par". "Hugo" był dużo dużo później.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones