Andrzej Lampert

6,9
62 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Lampert

nie wiem czy tylko mi się tak wydaje, ale Endi jest w jakiś sposób podobny do tego aktora ! jakoś tak jak patrzę na jednego bądź drugiego, to oni mi się ze sobą kojarzą :P też tak macie ?

użytkownik usunięty
Leelusia

rzeczywiscie kiedys zwrocilam na to uwage, smiesznie, ze ktos to tez zauwazył ! :pa tak poza tym to Gosling jest najlepszy ! najlepszy
moze to dla tego wszedzie się Go dopatruje :)

użytkownik usunięty
Leelusia

rzeczywiscie tez zwrocilam na to uwage jakis czas temu !! :)
moze to dlatego, ze we wszystkich widze cos z najcudowniejszego na swiecie Ryana Goslinga :D

Leelusia

PAN ANDRZEJ LAMPERT JEST TEŻ BARDZO PODOBNY DO MOJEGO ULUBIONEGO AKTORA, PANA TOMASZA MĘDRZAKA - DO STASIA TARKOWSKIEGO Z 1 WERSJI MOJEGO UKOCHANEGO FILMU PT. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" I MA GŁOS PODOBNY DO PANA TOMKA. UWIELBIAM ICH OBU BARDZO, BO PAN TOMEK I PAN ANDRZEJ SĄ BOSCY I BARDZO PRZYSTOJNI! OBAJ MAJĄ TEŻ ZNIEWALAJĄCO PIĘKNE GŁOSY! PODZIWIAM ICH OBU. JESTEM ICH GORLIWĄ FANKĄ.

Leelusia

Jeny! Myślałam, że tylko mi go przypomina. A zauważyłam już to tak dawno, ale jak sie przyjrzałam, to oni nie są podobni, ale jak widze jednego, to kojarzy mi się od razy z drugim. Coś jednak z siebie mają :)

Leelusia

a w życiu ! Gosling jest dużo przystojniejszy :P

Leelusia

Racja. Ale dla mnie wygląda jak mój kuzyn - także Andrzej. Dla mnie są jak bliźniacy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones