Andrzej Niemyt

6,3
509 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Niemyt
loganek

Zawsze w Barwach Szczęściach wyczekuję na wątek Władka. Nawet często pytam przypadkowych ludzi na ulicy, czy nie wiedzą przypadkiem, czy w dzisiejszym odcinku będzie Władek w "Barwach Szczęścia". Raz się tylko tak zapętliłem, że zapytałem kogoś o to w niedzielę. Ale oboje mieliśmy ubaw, kiedy ta osoba mi odpowiedziała: Dzisiaj niedziela i nie ma Barw Szczęścia.

Darek Janicki to porządny chłopak się wydaje. Mam nadzieję, że będzie dobrym partnerem dla Władka na długie lata. Bo ten cały Maciek, to jedna wielka suka. I ja to już widziałem po nim od samego początku. Niech ten Maciek daje komu chce. Niestety Władek jest strasznie naiwny i mimo zdrad chciał być z Maćkiem. Przykre uzależnienie.

Mowiacy_do_reki

you made my day

Mowiacy_do_reki


ocenił(a) ten serial na: 1

serial tak sztuczny, że wymiotny, a ten Darek / Niemyt/ gra i mówi jakby miał pełnego pampersa, i to urabianie tego małego Grzesia, jak on mówi do niego, dosłownie skręca z bólu, on toczy walkę z rolą na siłę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones