Andy GarciaI

Andrés Arturo García Menéndez

7,7
21 438 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andy Garcia

... do Marka Stronga, nie uważacie?

Barcelus

Myślałem, że oglądam filmy z Garcią a oglądałem ze Strongiem hehe. ; ]

Barcelus

Nieprawda, to Mark Strong jest podobny do niego :-)

DonDominik

Jakby nie było super gość z niego :)

Barcelus

Też to ostatnio zauważyłem. :)

Zyltic

rzeczywiście w niektórych momentach ale nie zawsze za to do Al Pacino jest mega podobny jakby był jego młodszym bratem, bo raczej synem nie, zbyt mała różnica wieku;) choć bywają przypadki że szesnastoletni chłopak zostaje ojcem:)

użytkownik usunięty
treqsia

Ja nie widzę ani krztyny podobieństwa do Marka Stronga. Ale do Ala Pacina rzeczywiście jest łudząco podobny. Nic dziwnego, że w 3 części "Ojca chrzestnego" zagrał jego syna.

faktycznie syna

użytkownik usunięty
Slowianin

Przepraszam, kolejny mój babol. Garcia zagrał bratanka Pacino. Oj, naprawdę muszę odświeżyć sobie ten film, a wciąż zwlekam i zwlekam.

Mi momentami młodego De Niro przypomina, czyli pasuje, że zagrał swojego dziadka ;)

gradins

Teraz to już ja kompletnie po*ebałem wszystko...

użytkownik usunięty
treqsia

Muszę chyba zmienić zdanie. Oglądam właśnie "Sherlocka Holmesa". Zobaczyłem Marka Stronga i pomyślałem, że to Garcia. Ale dałem się nabrać ;-).

Dokładnie :) również teraz zaczełam szuckać Andiego w obsadzie filmu Sherloka

Ja również :D

Barcelus

Najbardziej podobny do niego jest akurat do Dimityr Berbatow, bułgarski piłkarz.

Barcelus

jak bliźniaki

Barcelus

Podobny do Pacino i Stronga, a trochę również do De Niro, do pierwszych dwóch panów bardziej :)

Barcelus

w Ojcu chrzestnym jest podobny do Duchovny'ego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones