Aneta Zając

5,3
846 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aneta Zając

Gra nudno, nie widać emocji , jako widza- nudzi mnie jej gra.

okiko

Też popieram :)

okiko

Dokładnie, takie flaki z olejem, rozmemłana na maksa. Uroda nic nie daje jeśli ktoś jej po prostu nijaki. W "Pierwszej miłości" gra jakby grała w wenezuelskiej telenoweli.

lalala

też się zgadzam, wygrała dancing to mam nadzieję że dostanie jakąś rolę i zagra jakąś fajną rolę to ją polubię.

kinomanka_13

Moim zdaniem wygrała bo miała wygrać, byłam tego pewna, że tak będzie. Szkoda, że z nikim się nie założyłam :)

lalala

a ja chciałam żeby wygrała Joasia bo była zajebista w tańcu, a po za tym uwielbiam Joasię bo jest lepszą aktorką bo skończyła szkołę teatralną, a Aneta nie skończyła żadnej szkoły ani filmowej ani teatralnej. Nie wiem czemu nie znosicie Moro to fajna dziewczyna, gdyby nie ona to nie wiedziałabym kim była Anna German, jakie było jej życie.

kinomanka_13

Aneta skończyła filmówkę w Łodzi, zonk.

angelika18_fw

to wiem że skończyła, ale chyba nie do końca ją skończyła bo kiepsko gra, beztalencie z niej straszne, w początkowych odcinkach PM super grała szczególnie jak była salową, i się wtedy jej siostra Urszula czepiała.

kinomanka_13

powiedzieć szczerze? Ja nie znoszę Marysi z Pierwszej Miłości, jest tępa, jak połowa osób, naiwni i nieracjonalni, ale to wina scenarzystów, natomiast jeśli rozmawiamy o Anecie Zając to co innego, nie mogę wypowiedzieć się czy jest fałszywa-bo jej nie znam i nie nawet słyszałam o żadnej krzywej akcji jaką by wykonała co jej obłudę miało by potwierdzić, że jest brzydka absolutnie nie powiem bo brzydka nie jest, co do gry aktorskiej, nie będę krytykować że gra ciągle w jednym serialu - bo to jej wybór gdzie pracuje, praca jak praca-tylko że publiczna można powiedzieć; nie będę również krytykować tego jak gra bo mnie to nie razi, ale też nie należę do osób które wieszają psy na bogu ducha winnych osobach, ona zwyczajnie na to nie zasłużyła, ktoś ją zatrudnił i przez lata nie zwolnił, więc uważa że dobrze się spisuje jako aktorka i że taka ma własnie być Marysia, a jak ktoś nie lubi serialu nie musi go oglądać, on i tak ma rzesze fanów, amen :)

angelika18_fw

a tego jak tańczy tez nie będę oceniać bo zwyczajnie się na tym nie znam, nie widziałam też wiele ich występów ale ładną parę stworzyła ze Stefano, i tv nie musiała mi sugerować że wygrają bo własnie oni byli najbardziej charakterystyczną parą, to się nazywa dobry PR, który sobie jakoś wykreowali, Aneta rolą Marysi, tej swojej dziewczyny która gości od lat w popularnym serialu, o ładnym uśmiechu oraz bardzo znany tancerz. Nie wiem czy ktoś zauważył ale wielu jest piosenkarzy z niesamowitym głosem, gdzies je widzimy w jakichs programach, na YT, ale nie mają siły przebicia z jakichś powodów, a sa nieraz piosenkarze o przeciętnych głosach ale mają dobrą muzykę i wizerunek, i za nimi idą ludzie, głosują...

angelika18_fw

ta "szkoła" dawno powinna zostać zamknięta i przeprosić naród za wypuszczenie na wolność tak niesamowicie drewnianego kołka!
ps. andzelika, ty jakaś z rodziny zającowej jesteś, że tak ci piana z pyska idzie pod każdym wątkiem? litości!

lalala

W tym serialu to raczej większość gra jak w południowoamerykańskiej telenoweli, poza starymi dobrymi aktorami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones