Angel Coulby

7,0
1 072 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angel Coulby

Kasia5a5 masz racje

użytkownik usunięty

Do tej roli powinni wybrać jakąś ładną aktorke, a nie przeciętną. Według mnie powinna ją zastąpić [ zamienić się rolami ] Katie McGrath serialowa Morgana

Ale aktualna Gwen za to nie pasuje do roli Morgany xD
Może nie jest jakoś zabójczo piękna, ale brzydka przecież też nie jest...

Margaret00

Nie wydaje mi się aby aktorka grająca Morganę była dużo ładniejsza, nawet wręcz przeciwnie, ale to kwestia gustu!
Po prostu widocznie nie mieli innego wyboru, bo na miejscu Gwen, faktycznie powinna być jakaś ładniejsza aktorka (bez urazy)

chris019

Jak mogli w ogóle z Lady Ginewry zrobić jakąś służącą Gwen? Przecież oryginalnie była arystokratką! Masakra! Za brzydka jest do tej roli. Poza tym skąd niby Murzynka w tamtych czasach? Mogliby się trzymać realiów...

Scarlett_Sayuri

Jak dla mnie Angel jest ładna i dobrze pasuje do swojej roli, choć oczywiście jest wiele piękniejszych aktorek. Kwestia gustu.
Nie wyobrażam sobie Katie jako Gwen, ona po prostu musi być Morganą.
Co do poprzedniej wypowiedzi - ten serial cechuje się oryginalnością i znacznie odbiega od legendy. Co z tego, że Gwen była służącą? Merlin też jest młodym chłopcem, a nie staruszkiem(a przynajmniej przez dłuższą część serialu). Urozmaicenia się przydają ;)

Katie to dla mnie najpiękniejsza i najlepsza Morgana w historii telewizji. Głównie dla niej oglądam ten serial. Za to postać Gwen w wykonaniu Angel to totalna porażka. Wkurza mnie jej zachowanie, ale nic na to nie poradzę. Zresztą w którymś wywiadzie Katie przyznała, że producenci dali jej wybór. Mogła zagrać Gwen albo Morganę. I bez wahania wybrała Morganę, gdyż uważa ją za znacznie bardziej złożoną postać. Zgadzam się z nią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones