Angela Bassett

Angela Evelyn Bassett

7,2
18 514 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angela Bassett

Jak będę mieć 55 lat, to chciała bym się chociaż w połowie tak prezentować świetnie jak ta aktorka, która prócz wspaniałej urody ma także aktorski i teatralny talent :)

klaudusia761212

właśnie przed chwilą dowiedziałam się ile ma lat.
damn.. o.O
powoli dobiega 60-tki, nie dowierzam. świetnie się trzyma. też chce tak wyglądać w jej wieku.

klaudusia761212

Nie wątpię w jej talent, ale śmiem twierdzić, że gdybyś była taką aktorką jak ona, trzymałabyś się równie dobrze :)

Karirsu

No wiesz, nie wszystkie aktorki tak wytrzymują "próbę" czasu...:)

klaudusia761212

Zaprzedala dusze diablu if you know what i mean

quandzia

Tak, wszystko przez voodoo;-)

klaudusia761212

Widziałam zdjecia cudownie wygląda! :)

klaudusia761212

Cóż, mnie też podoba się jej uroda. Gorzej, że prawdopodobnie przegrałbym z nią na rękę ;) bo biceps ma niemały.

Także uważam ją za aktorkę utalentowaną i niedocenianą.

per333

również zauważyłem i mam wrażenie ze coraz bardziej zaczyna przypominać serene williams niz siebie,ale i tak dobrze się trzyma .W hotelu wyglada na 30-35 lat i tylko szyja ja zdradza

klaudusia761212

no własnie oglądam 5 sezon AHS i weszłam tu z ciekawości zobaczyc ile ona ma lat, masakra, wygląda może na 40, jest piękna

klaudusia761212

Ona jest w wieku mojej mamy. Jak o tym myślę, to wrażenie jak w czasie myślenia jak o wielkości wszechświata.

klaudusia761212

Yyyy, w American Horror Story: Hotel, dawałem jej o połowę mniej niż ma w rzeczywistości.

klaudusia761212

o jeny. ma tyle lat... starsza od mojej mamy a mlodziej wyglada, na 40kilka najwyzej. ale czarnoskorzy wydaje mi sie ze lepiej sie starzeja niz rasa biala...

klaudusia761212

Pamiętam ją ze "Strange days" i zrobiła wtedy na mnie duże wrażenie. To był pierwszy film w jakim ją widziałam i tylko dlatego myślałam, że ma około 40-tki, bo w sumie to mogłaby miec i mniej jak sie na nia patrzy. Przed chwilą zobaczyłam ile ma lat i mi szczęka opadła, bo przed chwilą oglądałam ją w "American horror story" i tam wygląda obłędnie.

klaudusia761212

Popieram!

klaudusia761212

Oglądałem wczoraj jej rozmowe z Lairą Dern https://m.youtube.com/watch?v=zfT3Hc0Nibg i tak sie zastanawiałem ile może miec lat (dawałem 45-47 ) jak sprawdziłem i okazało sie że ma 60 byłem w MEGA szoku bo jak na 60 l wyglada obłednie .

maciekb80

Laurą Dern

klaudusia761212

Widziałaś ją na deskach teatru?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones