Angelo Badalamenti

8,8
3 058 ocen muzyki
powrót do forum osoby Angelo Badalamenti

może tym razem sie w końcu ogarniecie i nie bedziecie psioczyć.. "ojej.. nie znam go a on jest wyżej niż mój ukochany ten i tamten.. trzeba mu dać 1!" We wszystkich przypadkach wchodzącyh ludzi do top10 tak jest.. oczywiście są wyjątki że faktycznie takowe osoby zasługują na niską ocenę dostając się tu przez przypadek ale głosowanie od tak tylko żeby spadł jest rzecz jasna infantylne, niedojrzałe i w ogóle chyba tacy ludzie byli karmieni zapiekanką przez dziurke od klucza.. :) sugeruje żeby najpierw zapoznać sie z twórczością osoby i nawet jak dla kogoś nie bedzie ona dostateczna to oceną uczciwie..

pzdr..

freeze84

Nie mam zielonego pojęcia po co to napisałeś. Przecież, żeby obniżać oceny ludziom, których się nie zna, tylko po to, żeby ktoś inny zyskał w rankingu (rankingu, który i tak do niczego nie prowadzi) jest dziecinne i wątpię, żeby ktoś się tak zachowywał.
Na przykład - ja dzisiaj pierwszy raz usłyszałem o Angelo Badalamenti, a że jestem zbyt leniwy, żeby czegoś się o nim dowiedzieć (zresztą i tak mnie to nie interesuje) to nie dam mu zadnej oceny. I tak chyba postępuje znakomita, ogromna (mam nadzieję) większość.


Pozdrawiam

Kartyl

Może napisałeś to bo sam tak robiłeś i pojąłeś swój błąd? ;)

Kartyl

Kartyl < wnioskuję, że nie jesteś tutaj zbyt długo ;] Bo zachowanie opisywane przez autora jest na FW nagminne.

pzdr

Kartyl

Ciężko jest nie kojarzyć twórcy jednego z najbardziej znanych motywów filmowych -Twean Peaks

freeze84

a ja uważam, że freeze ma po części rację.

Mister_Sowa

kartyl.. jak nie masz zielonego pojęcia co sie tutaj dzieje to zanim napiszesz coś 'madrego' powchodz sobie przez jakiś czas na profile które wchodzą do top10 i poczytaj sobie nowo założone tematy.. jest tu bardzo duża część (niestety błędnie wywnioskowana przez ciebie) ludzi którzy nie tylko oceniają w ten sposób ale nakręcają do tego innych jak by od tego rankingu zależała ich dalsza egzystencja.. a stwierdzenie że sam tak oceniam podczas gdy założyłem taki temat chyba trochę uwłacza Twej inteligencji.. pzdr..

freeze84

a ja tam nie rozumiem co ci frajerzy mają z jakiegoś badziewnego rankingu, że tak im zależy na obniżaniu średnich. ;/

freeze84

Nic złego na Twój temat nie napisałem, więc ta ironia jest wyjątkowo nie na miejscu. Istotnie, aktywnie zacząłem korzystać z FW ostatnio, ale nie odczuwam takiej potrzeby jak Ty, żeby swoje życie spędzać na tych forach i sprawdzać co piszą jakieś pałki.
Co do tego, że sam tak robiłeś - tam był tzw. emotikon ';)' który miał zapobiec potraktowaniu tamtego wpisu serio. Widać obaj się nie zrozumieliśmy.

Pozdrawiam

Kartyl

P.S.
Tylko nie bierz tej odpowiedzi za wredną, albo mającą Cię obrazić - jeśli takie odniosłeś wrażenie to przepraszam.

Kartyl

dobra nieważne.. nie spędzam tu kazdej wolnej chwili tylko wole co jakis czas poczytac coś o nowych filmach niż np. grac w idotyczne gry czy gapic sie w TV całymi dniami.. a zeby ogarnąć co tu sie dzieje wcale nie trzeba wbijać sie tu często.. pzdr..

freeze84

Przepraszam mistrzu, wybacz mi. Od teraz będę słuchał starszych 'stażem' - http://www.filmweb.pl/topic/877037/Bo%C5%BCe%21%21%21%21.html

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones