Angie Everhart

Angela Kay Everhart

6,9
271 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angie Everhart

lubię te erotycznie thrillery z nią, najlepszy sexual predator i nagi świadek

BlackShit

A prócz tych co wymieniłeś podaj mi jeszcze inne gdzie ma sceny erotyczne. A "Kamienia z serca" nigdzie nie mogę znaleść

McZiomek

hmm ona generalnie sporo ma takich filmów ale mało jest napisów do tego, oprócz tych wymienionych widziałem jeszcze tylko chore mysli ale tam malo scenek rozbieranych ;)

BlackShit

a gdzie mógłbym znalesĆ te film "CHORE MYŚLI" ?

McZiomek

ja chore myśli w tv widziałem, dosyc czesto na tvp czy tvp 2 puszczali, bo na necie chyba polskich napisów nie ma

BlackShit

a ja mam jeszcze pytanie. oglądałeś ten film "Serce z kamienia"? jeśli tak to czy w nim też są sceny erotyczne bo w trailerze widziałem.

AngerPL

niestety nie było mi dane, ale skoro w trailerze co nieco widać, więc pewnie w filmie tak jest ;)

BlackShit

fajna sz_ata poza tym rudzielec :3

BlackShit

No muszę sie przyłączyć do dysputy. Też widziałem z nią kilka filmów i była w nich rewelacyjna najbardziej ognista rudowłosa kobieta Hollywoodu.
Co do filmów to ciężko takowe dostać czy też ściągnąć bo z reguły są to produkcje klasy b.
I nawet chociażby grała w filmach klasy c będę ją uważał za świetną aktorkę i niebywale piękną i zmysłową kobietę na której widok pała staje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones