Angus T. Jones

Angus Turner Jones

7,8
1 170 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angus T. Jones

Samego aktora kojarzę tylko z "Dwóch i pół", więc oceny mu nie wystawię, pomimo iż uważam, że w tamtym serialu wraz z dorastaniem coraz gorzej mu szła gra (no ale może to bardziej wina scenarzystów, niż jego). Zajrzałem tu właściwie z nudów, ale tak mnie rozbawił jeden z poniższych wątków, że aż postanowiłem na niego odpowiedzieć w osobnym temacie ;)
Chodzi o stwierdzenia, jakoby było niesprawiedliwym, że zarabia kilkaset tysięcy dolców za jeden odcinek wspomnianego serialu. Ogólnie ludzie się bulwersują, że są zawody, które bardziej zasługują na takie pieniądze, zaś aktorzy nie powinni otrzymywać aż takich stawek za jeden odcinek itd. Ba, nawet zaczęto wypominać, że aktorzy z innego popularnego serialu, "Przyjaciół" zgarniali jeszcze więcej. Nie neguję tego, że są zawody, które pod względem finansowym nie są należycie doceniane, ale nie rozumiem tego tzw. bólu dupy odnośnie aktorów, którym się powiodło. Stwierdzenia, że to niesprawiedliwe, że tyle zarabiają i że na to nie zasługują (nawet ktoś napisał, że są pazerni) można o kant stołu potłuc. Ktoś uznał, że są dobrymi aktorami, serial przynosi zyski, to czemu nie mają dostawać grubej kasy? Nikt przecież pieniędzy nie zabiera zwykłym obywatelom, aby je oddać tamtym aktorom. Produkcja się opłaca, to i gaże rosną, aby nie odeszła grająca w niej obsada, a aktorzy kują żelazo póki gorące i biorą pieniądze (w końcu nie wiadomo jak długo będzie trwać dobra passa). Założę się, że ci którzy uważają, że to niesprawiedliwe, sami błyskawicznie zapomnieli by o swojej sprawiedliwości, gdyby im zaoferowano chociaż połowę tej kasy i by ją odbierali w podzięce na kolanach, całując przy okazji takiego producenta po rękach ;) Zatem jak kogoś bulwersuje fakt, że ktoś zarabia sowitą kasę zbytnio się nie przemęczając, niech sam zrobi gdzieś łatwą karierę aktorska, tudzież jakąś inną i wtedy będzie mógł z dumą w głosie odmawiać za dużych jego zdaniem wynagrodzeń. A od uczciwie zarobionych pieniędzy innych ludzi to wara ;)

Krzesimirus

Jak ktoś uważa, że aktorzy zarabiają za dużo, to niech przestanie chodzić do kina, płacić za kablówkę i abonament, tyle. W ten sposób może najbardziej przyczynić się do obniżenia zarobków w branży filmowej. Chociaż ktoś żyjący w Polsce nie ma właściwie żadnego wpływu na rynek amerykański, no ale może zaszkodzić Karolakowi i Kożuchowskiej.

Krzesimirus

W pełni się z Tobą zgadzam.
Zarówno ocena aktora jak i odnośnie zarobków.

Oczywiście większość będzie zazdrościć (ja też delikatnie pod względem zarobków) ale praca aktora też ma swoje wady, jak napisałeś, nie wiadomo kiedy serial się skończy albo czy Cię nie wyrzucą, jak Sheena.
Nie jest też człowiek anonimowy, trzeba unikać paparazzi itd.
Łatwo też o uderzenie "wody sodowej" do głowy i w konsekwencji, rozpadu przyjaźni czy rodziny/

Jak jest firma prywatna czy serial nie za państwowe pieniądze to niech płacą aktorom ile uważają.
Jakby nie byli tyle warci to przeciez nie będą dopłacać do przedsięwzięcia.

konrad_lach

"Ten zaś kto myśli, Bóg to jest AKTOR i rajem są jego gaże, niechaj spróbuje ponosić na swojej jego twarze" :)

Davidsoon

"Persona" jest bardzo trafiona :)

Krzesimirus

Osobiście nie wnikam w to ile zarabia. Jego sprawa. Śmieszy mnie natomiast jego przemiana i sporo osób pisze o tym w kontekście jego zarobków. Chłopak poszedł do szkoły katolickiej i nagle wywrócił swoje życie do góry nogami stając się ultra ortodoksyjnym katolikiem. Głosi swoje prawdy w tv i neguje serial, że jest zepsuty do szpiku kości.

perun_6

Mnie śmieszą lewacy, którzy mają ból dupy gdy słyszą o chrześcijaństwie. Ludzie dorastając mogą nabywać wartości, których nie mieli gdy byli młodzi.
Nie przeszkadza ci bardziej lewacka nietolerancja, zbrodnie na dzieciach i fanatyzm antify?

Leon_Romanowski

Zaskoczyłeś mnie, bo nie bardzo wiem, co mam Ci odpowiedzieć. Nie jestem za lewicą, wręcz odwrotnie, za prawicą. Nie bardzo też rozumiem co to ma do faktu, jak się zachowuje Angus?

Leon_Romanowski

Poczytaj o działalności swojej organizacji na przestrzeni dziejów - nic jej nie dorówna. Co do Agnusa -nie dosyć że beztalencie to na dodatek świr.

Leon_Romanowski

Mnie bardziej przeszkadzają zbrodnie prawicy (Hitler, Putin, Pinochet itd) choć nie neguję zbrodni Stalina i jemu podobnych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones