Anita Werner

5,4
265 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anita Werner

Nie tylko bardzo dobra dziennikarka, to jeszcze niezwykle słodka i urodziwa kobieta, uwielbiam na nią patrzeć:):) 10/10.

Yokichi

"bardzo dobra dziennikarka, to jeszcze niezwykle słodka i urodziwa kobieta" . Człowieku nie pisz więcej postów,bo bredzisz. W życiu nie widziałeś słodkiej,urodziwej kobiety i nie słyszałeś dobrej dziennikarki.

ministerfinansow

Człowieku, odpisujesz po 7 latach na post, odgrzewasz jakieś stare gówno i mi mówisz, co widziałem, co słyszałem i co mam robić :D no brawo, brawo :D inteligencją to nie grzeszysz.

Yokichi

Mogę odpisywać nawet po 35 latach, jakie to ma znaczenie ? No ty za to grzeszych zarówno inteligencją skoro uważasz tę "gwiazdę" za bardzo dobrą dziennikarkę jak i dobrym gustem - "niezwykle słodka i urodziwa".

ministerfinansow

stary, kiedyś tak sądziłem, dużo czasu z nią współpracowałem, zdanie mogłem zmienić, ty jednak jesteś niemyślący. "Mogę odpisywać nawet po 35 latach" - pewnie, w tym czasie nic się nie zmienia. Żałosne.

Yokichi

Ona się nie zmienia,była kiedyś marną aktoreczką a teraz jest marną dziennikareczką.A jej nadęta twarz i zero uśmiechu to jej wizytówka od kilku lat i też się to nie zmienia.Ale twoje poglądy mogły się zmienić,nie przeczę temu.Ale napisałeś kiedyś post zachwalający ją a ja ci odpowiedziałem na ten właśnie post...KONIEC DYSKUSJI

ministerfinansow

zdanie zmieniłem wieki temu, koniec dyskusji.

użytkownik usunięty
ministerfinansow

Jesteś idiotą. Kolega ciebie kontrargumentował a ty dalej ślepo brniesz w swoje nie podając choćby jednego argumentu. Masz rację, koniec dyskusji.
Odpisałem po roku, w końcu ty też masz prawo, co nie? : )

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
ministerfinansow

Jeszcze jakaś wyrafinowana obraza, która tyczy się osób trzecich, nie biorących udział w tej dyskusji? Czy jeszcze na coś ciebie stać, "leszczu"?

I nie mam brata, idioto. Tak, dobrze usłyszałeś, idioto.

Lubię oglądać Fakty jak Anita prowadzi

Nie wyzywaj go.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones