Anna Czartoryska

Anna Maria Teresa Czartoryska

6,0
1 368 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Czartoryska

Moim zdaniem bardzo kiepska aktorka, a jej rola w Szpilkach to jakieś nieporozumienie ... Gra sztucznie i w ogóle mnie nie przekonuje.

MsPrevail

Pozostaje się tylko pod tym podpisać.
Dziwię się ocena 7.3, a Kożuchowska choć też nie wyśmienita to ocena 5.8 jest krzywdząca przy ocenie Czartoryskiej.

max003

popieram ta"aktorka" to jakies nieporozumienie. Co do np. Kozuchowskiej zobacz ile glosów zostało oddanych na ocenę jednej a ile na drugiej:)

silence_fw

jakbyście mieli znajomości to równie wy mogli byście grać w serialach... taki kraj mamy i taki nam zgotowali...

MsPrevail

Zebrały się trolle i debatują. Tak was boli jej szlacheckie pochodzenie że musicie ją obsrywać ! Żałosne :(

tomucho77

Nie boli mnie jej pochodzenie. Gdybyście o tym nie napisali to bym nawet nie wiedziała ... Jest aktorką więc ocenie podlega jej aktorstwo (co poczyniliśmy), a nie jej pochodzenie i korzenie.

tomucho77

Hmm a to ciekawe, bo ja nie wiedziałam, że ona ma jakieś szlacheckie pochodzenie a i tak uważałam, że to tragiczna aktorka. W Szpilkach byłą najbardziej irytującą postacią. Zaraz trzeba lecieć z jakimiś trollami?

BrainCrash

Swoją "tragiczną" opinię opierasz tylko na jednym serialu ?

tomucho77

Jestem wielką antyfanką polskich seriali obyczajowych. Szpilki mnie skusiły jedynie przez pewne aspekty ale to i tak nie moja bajka. Więc nie będę oglądać tasiemców dla jednej Czartoryskiej. Jest piekną kobietą, nie mniej jednak w Szpilkach najbardziej irytującą, taka moja opinia. Ale spójrz, że nie wystawiłam jej oceny, więc to tylko drobna opinia na jej temat po Szpilkach.

BrainCrash

Czyli nic nie wiesz o Jej grze aktorskiej !

tomucho77

Dobrze Panie zakochany, wiem, nie wiem, i mało mnie ona obchodzi. Ja napisałam wyraźnie - dla mnie w Szpilkach była tragiczna!! Jak ktoś jest w coś lub w kogoś zapatrzony to strach głosić jakiekolwiek odmienne zdanie. Wyluzuj się człowieku.

BrainCrash

Zakochany ?

tomucho77

A ja uważam, że jest bardzo dobrą aktorką. Przede wszystkim naprawdę potrafi grać mimiką a to już jest sztuka.

Nick_filmweb

Jestem tego samego zdania :)

BrainCrash

Spokojnie, użytkownik tomucho77 jest zakochany we wszystkich drewnach młodej polskiej kinematografii - i tylko czeka na takie potyczki słowne. Nie ma się co przejmować tą BARDZO subiektywną oceną. ;)

cwaj

Już to zauważyłam :) "uwielbiam" jak ktoś broni umiejętności aktorki/aktorów tylko ze względu na urodę. I jest jeszcze śmieszniej, jak nagle pojawiają się pretensje, że ktoś ma odmienne zdanie :)

BrainCrash

-PRZECIEŻ ONA JEST PIĘKNA.
-Nie, jest przeciętna i jest drewnem.
-NIE ZNASZ SIĘ NA SZTUCE.
;)

cwaj

Widziałeś Jej umiejętności w teatrze np. sztukę Najweselszy człowiek ?

MsPrevail

potwierdzam,sztuczna do oporu i taka zasciankowa jakas,szkoda oczu

jblodz

Potwierdzasz to z brukowych stron, z tv, z teatru czy z prywatnej rozmowy z nią ?

MsPrevail

Dziś miałam "przyjemność" oglądać tę panią we fragmencie kolejnego polskiego serialu "Nad rozlewiskiem". Ona ma ruchy i mimikę twarzy jakby ktoś wsadził jej kołek w cztery litery aż po samo gardło. No i dykcja ... Nie da się zrozumieć co ona mówi i mam wrażenie, że nie ma pojęcia co to interpunkcja, a w szczególności przecinek ... Każdą swoją kwestię wypowiada na jednym oddechu. Zero emocji, aktorskiej wrażliwości, wszystkiego.

MsPrevail

Ciekawe jaką ona ma wydolność płuc ? co się tyczy serialu jak serial jest gniotem to i gra aktorska jest gniotowska !

tomucho77

Skoro serial jest gniotem, to tak "wybitnie uzdolniona" aktorka nie powinna w nim grać.

MsPrevail

Polska to Hollywood trzeba gdzieś grać żeby mieć za co żyć !

MsPrevail

Po 5 minutach oglądania jej "gry" muszę się podpiąć do tego zdania. Od razu się zastanawiałem komu ona musiała ....., żeby ją przyjęli, no ale skoro to właśnie ta słynna aktorka/szlachcianka, to wszystko jasne. To już w "Pamiętnikach z wakacji" zdarzały się osoby przewyższające ją zdolnościami aktorskimi.

rafalodys

... "gry" w serialu, filmie, teatrze tv czy teatrze ?

tomucho77

Właśnie najsmutniejsze jest to, że w serialu. Widziałem urywek "nad rozlewiskiem" i znalazłem profil tej aktorki, bo po prostu zachodziłem w głowę kto mógł takie drewno zatrudnić. Wiadomo, że w teatrze gra się inaczej, ale zwykle do gry w teatrze potrzeba więcej talentu i inteligencji. Gdyby ona je posiadała, to by się zorientowała, jak to sztucznie wygląda jej gra. "jak serial jest gniotem to i gra aktorska jest gniotowska" - jeeeny człowieku. Serial jest gniotem, ale jej gra jest poniżej poziomu aktorów serialowych i o czymś to świadczy.

rafalodys

Nie rozumiem jak można oceniać aktorkę po urywku jakiegoś tam serialu ?

tomucho77

Jeżeli gra rzuca się w oczy swoją sztucznością, to po jednej scenie to zauważysz. Może miała gorszy dzień?.... Nie sądzę, chociaż wszystko jest możliwe.

rafalodys

Ty wszystko i wszystkich oceniasz po urywku ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones