Anna Czartoryska

Anna Maria Teresa Czartoryska

6,0
1 367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Czartoryska

Ubóstwiam wykonanie Pani Anny tego utworu w Opolu 2011. Wstyd się przyznać, ale to moje ulubione wykonanie tej piosenki, co nie umniejsza wielkości i legendy postaci Pani Demarczyk.
Po prostu uważam, że Pani Czartoryska naprawdę nieźle technicznie ją zaśpiewała, oprócz tego jakoś nie mogę oderwać od niej oczu szczególnie w tej stylizacji... :)

Sophie90

Aż włączyłam z ciekawości, bo wcześniej nie słyszałam. Rzeczywiście bardzo dobre wykonanie.

echtom

Za to naprawdę można się nią zachwycać:
http://www.youtube.com/watch?v=p-NlA9ArSC4

Sophie90

Ładnie zaśpiewane, ale wykonania Demerczyk nie przebiła. Bo Demarczyk powala na kolana i nikt inny nie zaśpiewa tego utworu z taką wartością emocjonalną. Ewa Demarczyk to mistrzyn interpretacji, hipnotyzuje swoim głosem to czysta magia. Demarczyk śpiewajac to w Sopocie w 1964 miała 23 lata. Czartoryska nawet nie zblżyła się do geniuszu Demarczyk, ale ładnie zaśpiewała i wygladała.To oczywiście tylko moje zdanie Pozdrawiam.

Sophie90

Dzisiaj drugi raz w życiu słyszałam. Poprawnie wykonany utwór, z naciskiem na poprawnie. Nie było emocji...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones