Anna Karczmarczyk

6,4
6 272 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Karczmarczyk
FOX_09

Taka najbardziej naturalna po prostu ;D

Little_Green_Bag

taa... bardzo interesująca opinia, jakbyśmy sami tego nie widzieli.

FOX_09

zanim obejrzałem ten film widziałem ją raptem kilka razy i jakoś mi się nie podobała,ale po tym filmie szczególnie po ostatniej scenie lepiej się jej przyjrzałem i rzeczywiście ładna z niej dziewczynka.

FOX_09

tez mam podobne spostrzezenie po ogladnieciu filmu. slaby glosik i szczerze powiedziawszt nierewelacyjna gre aktorska nadrobila urocza buzka :) bardzo ladna, a aktorsko mam nadzieje ze jeszcze bedzie dane mi ja ocenic w jakiejs innej produkcji.

andrew_20

To fakt dziewczyna jest młodą aktorką,wiele przed nią,ale wolę oglądać takich aktorów ponieważ może mi przywrócą wiarę w Polskie kino,a straciłem ją przez takich pseudo aktorów jak szyc,dereszowskie,delągi i inne badziewia,co wyglądają jak przez okno i jeszcze gorzej grają

FOX_09

Śliczna dziewczyna.Ale reszcie aktorek ,łącznie z mileną to pasztety i tyle...

JAiMOJEaLTEReGO

Prawda pasztety, a Ala istotnie nadrabiała średnawą grę ładną buzią.

FOX_09

dajcie spokoj. ja sie nie zastanawialem nad ocena jej urody myslac, ze to jeszcze dziecko, tymczasem ona ma 18 lat. moim zdaniem przecietna, podobnie jak milena- w kazdym razie brzydkie nie sa

FOX_09

zgadzam sie, bardzo dobry typ urody, bedzie bardzo ladna kobieta.
Na szczescie filmweb to nie wybory miss, propnuje skupic sie na walorach aktorskich :) jak narazie mamy jedna probka na podstawie ktorej nie mozna wystawic oceny. Czekam niecierpliwie na wiecej...

FOX_09

moim zdaniem jest okropna. miejscami chciało mi się rzygać patrząc na nią. w dodatku również najbardziej irytująca postać. jeden z największych minusów tej słabiutkiej produkcji.

ELpH

Widzę kolega ma kompleksy... No cóż, czasami tak bywa. Proponuję ograniczyć spoglądanie w lustro.

Wracając do tematu rzeczywiście jest bardzo ładna, jak najbardziej w moim typie. Szkoda, że mało jest takich ładnych, naturalnych dziewczyn. Wszędzie tylko wymalowane lale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones