Anna Karczmarczyk

6,4
6 272 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Karczmarczyk
puma

JUŻ NIE??? WIDAC KTO OGLADA M JAK M........ ODRAZU PO KULISACH "M..." WISIK GOTOWY NIE?

londontown

Co masz do M jak Miłość nie każdy musi tego oglądać ale przynajmniej wyraź to w jakiś kulturalniejszy sposób a co do aktorki tak ma się pojawić nie mogę jej oceniać bo jeszcze nie widziałem jak gra ale moim zdaniem jest śliczna .........

puma

Hmm . Coś tam słyszałam od kol., że właśnie ma ona grać, ale nie mam pojęcia kogo. Więc moje pytanie brzmi : kogo ma zagrać w 'M jak miłość' ? :)) ;D

Karmelson_xd

Anna Karczmarczyk, znana z głównej roli w kontrowersyjnych "Galeriankach", pojawi się w "M jak miłość". Jej bohaterka nieźle namiesza w głowie Pawłowi Zduńskiemu...

Ola (Anna Karczmarczyk) pojawi się w serialu w bardzo ciekawych okolicznościach. Po raz pierwszy zobaczymy ją... w samochodzie Pawła, gdzie dziewczyna ukryła się przed bandytami. Zduński bohatersko stanie w obronie nieznajomej. Między parą od razu zaiskrzy. Dojdzie nawet do pocałunku.Paweł stwierdzi, że w jego życiu dzieje się ostatnio zbyt wiele, by angażować się w nową znajomość. Trudno jednak nie zauważyć, że chłopak myśli o Oli. Dziewczyna pojawi się w "Oazie", by podziękować swojemu wybawcy. Zduński zaproponuje jej pracę kelnerki, co oznacza, że Ola i Paweł będą spędzali ze sobą dużo czasu. Ola pojawi się w 739. odcinku serialu. MYŚLE ŻE WYSTARCZAJĄCO JĄ PRZEDSTAWIŁEM

buterfly

Noo . dzięki wielkie . ;] Ten to jak zwykle problemy z babami . <hahaha> ;dd

Karmelson_xd

Tak problem z babkami ale ten Paweł to naprawdę ma przechlapane w miłość moim zdaniem scenarzyści trochę przeginają ileż można mieć dziewczyn i to jedną po drugiej jeszcze trochę i nie będzie się można ogarnąć z kim on tak naprawdę jest a i jak tak będzie to zostanie w końcu sam ...... a i jak możesz przyjmij moje zaproszenie do znajomych po ci je wysłałem ok .......

buterfly

Ale jakby Laura Sajmołowicz (Majka) nie chciała odejść z serialu to by Paweł z nią się ożenił. Był bardzo blisko :D

Kaguro

Zawsze tak jest w życiu Pawła że jest blisko a jak przyjdzie co do tego to kolejna klapa się okazuje ten chłopak to ma w miłości naprawdę przesrane ............

buterfly

http://www.m-jak-milosc.pl/files/photo/full_126/589/162/0_20/46916151.jpg

Gambix

No no widać że to coś więcej ale można powiedzieć że każda dziewczyna Pawła zaczynała pracować u niego w Oazie i wiadomo potem ja to się kończyło przecież Majka też pracowała w Oazie a i słyszałem że do tego na chwilę wróci Madzia i znowu namiesza ten chłopak już sam będzie miał namieszane no bo tak Maja ma nadziej że wróci i tu nagle pojawia się Ola piękna młoda dziewczyna i do tego jeszcze Magda na chwile się pojawi sam naprawdę bym miał mętlik w głowię .......

puma

ona ślicznie tu wygląda ;)
ale nie jest dla pawła za młoda ? xd

kawaaii14

i ten jej głos 16latki ;)

kawaaii14

gra strasznie sztucznie i wygląda jak dzieciuch przy pawle

puma

na poczatku grala masakrycznie,ale teraz b sie rozkrecila i zaczynam ja lubiec...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones