Anna KendrickI

Anna Cooke Kendrick

7,4
25 240 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Kendrick

ponieważ ma niezwykle posiągającą osobowość i równie odstraszającą urodę

Rott

Co w niej takiego odstraszającego?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Rott

tu sie jeb**j ...

Rott

fakt w jej twarzy jest cos oblesnego pospolitego

WariatFuriat4z10

Bez przesady. Nie jest żadną super pięknością ale z całą pewnością nie jest obleśna. Ba, powiedziałabym, że ładna z niej dziewczyna. Ale to kwestia gustu. Mam tylko nadzieję, że 1, które jej wystawiłeś nie jest ze względu na urodę, co byłoby dosyć głupie.

WhiteOleander95

Annę Kendrick nie jest obleśna, ale ma wygląd kobiety z lekkim stopniem upośledzenia lub - jak kto woli - prostej wieśniaczki co powoduje, iż jej pospolita aparycja nie współgra z jej intrygującą osobowością.

Rott

Hahaha, jak dobrze ujęte. Rzeczywiście coś w tym jest. Zawsze jak widzę ją w filmie uważam, że do roli nie pasuje kompletnie. Tylko, że ma coś w sobie co przekonuje i po filmie zmieniam zdanie. Prosta acz intrygująca - właśnie o to chodzi.

Rott

Może i nie jest typem hollywoodzkiej piękności, ale jest w miarę ładna. Poza tym lubię jak gra i uważam, że jest niezłą aktorką. W sumie to, że dostała kilka ról w popularnych filmach działa tylko na jej korzyść, bo nie dostała ich tylko za ładną buzię.

Rott

Znasz ją że wiesz jaką ma osobowość ? ;p Ładna dziewczyna , nie wiem jaki problem. Wygląda jak taka typowa dziewczyna z przedmieścia , może bardziej przyjemnie niż pięknie , ale żeby wyróżniać ją za odstraszająca urodę, damn codziennie widzę setki gorszych.

Rott

Marudzisz, jest bardzo seksowna, polecam obejrzeć Rapture-Palooza mimo że film jest słaby to Anna wygląda tam bajecznie...

Rott

dobra z niej aktorka, uroda jak uroda, ale tak na marginesie. jest na pewno lepsza niz zmulona Stewart... ktora jest beznadziejną aktorką i nawet nie powinno się jej tak nazywać ; ) Kendrick lubię ;)

użytkownik usunięty
hunter_18

hehe pokażcie swoje facjaty... zazdrosne baby-maszkarony... pewnie nie dorównujecie jej urodą nawet w 20% no ale chętnie skrytykujecie kogoś aby się podbudować. Uwielbiam takie tematy.

nie twierdzę,ze Kendrick jest brzydka, jest normalną kobietą i wgl, tak samo jak stewart, żadna z nich nie jest brzydka.

Rott

Jaka tragedia ją spotkała?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
funkadelic

zdarzają się większe tragedie, np. niektórzy mają uszkodzony mózg, jak ty.

Rott

O jej osobowośći to gó**wno możesz wiedzieć, zarówno jak i na temat urody, koneser się znalazł.

Rott

Zgadzam się że nie jest ładna. Jej twarz potrafi być wręcz irytująca.

Rott

Co proszę....?
Nie jest pierwszorzędną pięknością, ale w jej twarzy nie ma nic odrażającego. Usta mogłyby wyglądać inaczej, ale żeby twierdzić, że jest odpychająca, trzeba żyć w krainie skończonych ideałów, a to znaczy wszystko tylko nie to, co otacza normalnego człowieka.

Enterraz

Za to Enterraz widzę jest przepiękna:-)
Oczywiście jeśli to jest prawdziwe zdjęcie użytkownika konta;-);-):-)

Rott

przesada, jest bardzo ładna, ma regularne klasyczne rysy, przepiękne oczy i jest filigranowa, nie wiem jaką ma osobowość, w filmie gra pod dyktando reżysera więc nie jest to miarodajne w żaden sposób, i na pewno nie jest wtedy sobą dlatego niemożliwe jest by móc określić czy jest intrygująca czy też nie.

Rott

Co prosze ? Dla mnie jej uroda jest bajeczna. Wiem ze istnieja jakies kanony piekna ale to wszystko juz bylo ona jest zjawiskowa podobnie jak np Uma Thurman czy Felicity Jones. Na koniec dodam ze sa gusta i gusciki Ale obrazanie ww aktorek czy wysmiewanie ich urody moze swiadczyc tylko o tym kto to robi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones