Anna Lucińska

5,2
555 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Lucińska

Boję się że kiedyś otworzę lodówkę a ona z niej wyskoczy.. Baba jest wszędzie, w Vanishu,
w środku na zgagę, w reklamie odkurzacza.. Po prostu masakra..

użytkownik usunięty
Salvia

Ha ha dokladnie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Max66

Wybacz

Wybaczam ;-)

użytkownik usunięty
Max66

Dzieki

Max66

Fakt ładna jest - nie zaprzeczam, ale jeśli widzę ją w każdej reklamie (właśnie me zacne oczy ujrzałam ją w reklamie gumy do żucia) to chyba mam prawo rzygać tą panią, z resztą mam takie same odczucia co do innych gwiazd, mniej lub bardziej atrakcyjnych. Jest takie mądre powiedzenie - co za dużo, to nie zdrowo ;) Btw. płaskim pasztetem nie jestem, tym bardziej zakompleksionym, przykre że każdy komentarz negatywny spotyka się z takim podejściem, ale cóż - niektórzy faceci są dość ograniczeni :)

Salvia

Podejrzewam, że prostszym rozwiązaniem, niż wylewanie pomyj na tę laskę, jest nieoglądanie reklam, jako i ja czynię.
A jeżeli kilka sekund spóźnię się ze zmianą kanału i trafię akurat na ładną buźkę, nie robię z tego tragedii - nawet nie zwracam uwagi, czego dotyczy dana reklama.

Max66

Drogi kolego, to nie jest wylewanie pomyj jak to nazwałeś a fakt - niestety - jeśli widzę kogoś 50 razy podczas bloku reklamowego, to mam prawo napisać że średnio mi pasuje że ta Pani jest w co drugim spocie reklamowym. Nie myl proszę wyrażania opinii z obrazą.

użytkownik usunięty
Salvia

KOCHAM TEN TEMAT!!!!


Dokładnie jak napisała salvia. Tej Pani jest kuszą dużo (zresztą już dawno o tym napisałem). Serial malanowski nie oglądam bo dla mnie to kompletne dno (marna imitacja detektywów który również jest słaby), ale występowanie w co drugiej reklamie to już gruba przesada. W tej branży potrzebna jest świeżość a Lucińska już się mocno "opatrzyła". Pozatym jej talet aktorski jest co najwyżej średni. Ale pożyjemy zobaczymy co jeszcze może reklamować. Lista powoli się kończy ;)

użytkownik usunięty
kamil111_16

W Malanowskim gra tak sztywno że nie wytrzymuję..... Dziwię się moim rodzicom, że to oglądają.....
A co do reklam to nie "gra" lepiej....

użytkownik usunięty

Za to ma duże cycki i o to chodzi w jej przypadku :).

użytkownik usunięty

Tak. Bo większość facetów jak patrzy na reklamę z jej udziałem to mówi: "Oooo!! Jaka laska! A jakie ma cycki! Dla niej kupię ten proszek do prania"

użytkownik usunięty

Ja tam patrzę tylko na jej cycki, więc nawet nie wiem co reklamuję. Poza tym kiedy kupuję cokolwiek to nigdy pod wpływem reklam :).

użytkownik usunięty

Ja tak mam z ubraniami : )
Kupuję wszystko co mi się spodoba. : D

użytkownik usunięty

I tak jest najlepiej. Kiedy kupuję spodnie i ekspedientka w butiku pyta mnie jakie odpowiadam, żeby coś dla mnie na oko wybrała, bo marka mnie nie interesuje. Nienawidzę reklam. ale cycki oczywiście lubię :)

użytkownik usunięty

Jak prawdziwy chłopak ; )

użytkownik usunięty

To znaczy prawdziwy chłopak w odniesieniu do markowych ciuchów czy... ?:)

Nie zgrywaj się - oczywiście, że w odniesieniu do cycków, które nawiasem mówiąc ma zajebiaszcze i ja też nie zwracam uwagi na to, co reklamuje, tylko na jej cycki ;-)

użytkownik usunięty
Max66

Co za zboczeńce ; )

Tak? To co powiesz o takich, którzy nie lubią cycków? Albo uznają tylko ich wklęsłą wersję. ;-)

użytkownik usunięty
Max66

Nie wiem.... Powiem że są wyjątkowo inni. : )
Ale przecież ja to powiedziałam "pieszczotliwie" :***

Wiem, za to Cię lubię ;-)

Max66

Będziecie sie ruchać?

MYRONfw

A coś taki, Korneluk, ciekawski? Może będziemy, a może nie, nasza sprawa.

Max66

Żartuję przecież, nie spinaj się panie max66. Tak w ogóle co to za dzisiejsza moda prześwietlania osoby z którą się pisze, to jakie filmi ktoś ogląda i jak je ocenia?

MYRONfw

Nie spinam się, ale przy twoim pytaniu nie zauważyłem żadnego "mrugnięcia okiem" sugerującego, że to żart ;-). A ta, jak ją nazywasz, moda, to według mnie zupełnie naturalny odruch, że pisząc do kogoś, chciałbym znać choćby płeć, czy upodobania filmowe. Dzięki temu wiem, że lubisz wiele z moich ulubionych filmów. Ale nie będziemy się z tego powodu ruchać ;-D

Max66

No nie będziemy, chociaż jak to się mówi "raz w pupę to nie pedał".. Kto wie, może kiedyś :)
To ja chyba tego naturalnego ruchu nie mam, po prostu jak z kimś rozmawiam, to rozmawiam i jeżeli rozmowa się klei, to po co mi informacje na temat tego, jakie filmy lubi a jakich nie :)

MYRONfw

Ja jednak jakiś niedzisiejszy jestem - od dziesięcioleci, niezmiennie gustuję wyłącznie w kobietach :-) Jednak z elą17 do niczego raczej by nie doszło, bynajmniej nie z powodu znacznej różnicy gustu filmowego, lecz, jak mniemam, wielkiej różnicy wieku. Zapewne jest młodsza od mojego syna.

Max66

Wiem, żartuję przecież. Sam nie wiem, kto wymyślił to powiedzenie. Przecież to chore jest.
To ty stary jesteś, a myślałem, że wszyscy starzy ludzie sztywni są i nie potrafią pożartować:)

MYRONfw

Bo ja to jestem taki "Stary człowiek i może" ;-D

Max66

Kurde, no to super. Nawet nie wiesz, jak pozytywnie mnie zaskoczyłeś. Teraz na internecie to pełno jakichś "innych" ludzi, którzy tylko obrażają, zupełnie nie wiem czemu, a tu proszę, starszy człowiek, a jednak lepszy, niż większość młodych :) Zawsze chciałem mieć takiego starszego znajomego, no bo to wiadomo, taki człowiek doświadczony, więc prawie o wszystko można go wypytać, porozmawiać.. Szkoda, że gdzieś obok nie mieszkasz :)

Salvia

Piękna kobieta, ale w tej reklamie rankomatu stanowczo za dużo tapety jej nałożyli.

Salvia

zajeb*sta laska! a te całe Sylvie i tym podobne sa tylko zazdrosne! niech będą wszędzie, bo o wiele przyjemniej ogląda się telewizję z takimi ładnymi kobietami! bez powodu jej nie zatrudniają:)

evlka

Tak oczywiście wszystkie jesteśmy zazdrosne i tylko czekamy z niecierpliwością aż zobaczymy ją w reklamie środka na przeczyszczenie, aby móc być jeszcze bardziej zazdrosne :) I mogłabyś być tak miła i pisać mój nick poprawnie? Z góry dziękuję :)

Salvia

Dokładnie tak:) oczy byście wydrapały, żeby móc nawet w czymś takim zagrać:) tyle, że nikt Was nawet do tego nie chce:) no i mała korekta - nie wszystkie:)

evlka

Ostatnio "gra" w jakimś srankomacie. Nie wnikam, co to, ważne, że oczu nie można od niej oderwać :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones