Anna Lucińska

5,2
555 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Lucińska

Ona nawet w reklamie nie potrafi dobrze zagrać. Rankomat miał fajną pierwszą reklamę z tym gościem to woleli postawić na cycki. Jak tylko widzę, że ta reklama się zaczyna to od razu przełączam kanał. Nie mogę na nią patrzeć.

Calcs

To zmień orientację. Ona jest zajebiście piękna i czniam cały ten srankomat, whatever. Ważne, że laska robi takie wrażenie, że oczu nie można oderwać. :-)

m_grendel

Święta racja,ładna dziewczynka.

Calcs

jedyna reklama jaką oglądam bez mrugnięcia okiem ;]

Calcs

GAY ALERT ! ! ! :)

Lovello

dobrze powiedziane :) ja też oglądam tą reklamę zawsze w całości, podoba mi się laseczka :)

Shaker82

A którą? Bo zagrała w co najmniej 10u.

Calcs

Dobre cycki nie są złe, a ona ma dobre, więc o co chodzi? :D

Neils

O to, że jest najgorszą profesjonalną(powiedzmy) aktorką jaką do tej pory widziałem.

Calcs

Masz rację. Rzeczywiście gra po prostu sztucznie, choć na mojej liście złych aktorek są jeszcze gorsze przypadki ;] Tak czy inaczej w reklamie raczej miała wyglądać, niż grać - a to jej się udało :P

Neils

W reklamie rankomat.pl wydaje się, że jedną pierś ma wiekszą od drugiej.

Bestia

nawet spoko

Calcs

Gej!

Neils

Nie wiem o czym była reklama (coś tam mówiła), ale biust ma cudny ;p

Wojtek_Jerzy

Zdecydowanie tak, zajebiście cudny ;) W ogóle jest ślicznotką :)

Calcs

O widzę typowy objaw schorzenia zwanego "bool doopy". Jak nie za brzydka to nie umie grać a jak już umie grać to za brzydka ale zawsze trzeba się do czegoś przyczepić. Nie każdy musi być wybitnym aktorem czasem potrzeba również urody a tej pani owej urody nie brakuje, mało tego śmiem stwierdzić że jest na tyle "uniwersalna" w swojej urodzie że potrafi przyciągnąć uwagę wielu mężczyzn (i zapewne kobiet:-)) o różnym guście a jeśli chodzi o warsztat to wyrobi się choć i tak nie gra źle

Calcs

A widzieliście najnowszą reklamę rankomatu? Sprawdźcie sobie, wpisując w Google "nowa reklama rankomat".

Nie dziwię się niektórym, że nie lubią "cycków". Mi Żona nie przełącza kanału, jak się pojawia reklama z Anią.

MateuszMarkiel

Chodzi Ci o tę wersję:

http://www.youtube.com/watch?v=aEoH-x-s4ug ?

Jest tak zajebista, że żona na pewno by mi kanał przełączyła ;P

Calcs

Jest świetna a gościu przed nią był za to drażniący :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones