Anna Mucha

Anna Maria Mucha

5,4
9 070 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Mucha

"Panna Nikt"

użytkownik usunięty

Bardzo dobra gra w "Pannie Nikt". Nie przesadzajcie z tą opinią, że nic nie potrafi, bo
usłyszeliście jak jakaś "znana i utalentowana" gwiazdka tak o niej powiedziała i wszyscy
podłapują temat i wielkia debata jak to Anna Mucha nie potrafi grać. Może i nie jest jakaś
super aktorką, o niewiadomo jakich umiejętnościach, ale na pewno grać potrafi! Opinia
jaką to ona jest mierną aktoreczką to wielka przesada i wręcz obraza dla tego, kto to
powiedział. Zawiść ludzka jak widać nie zna granic. To, że nie studiowała w tym kierunku
na pewno nie znaczy, że nie potrafi grać. Czasem ludzie powinni się zastanowić jak coś
powiedzą. Powtarzać trzy po trzy za kimś to każdy głupi potrafi.

Nascie lat temu nikt by tak nie napisal.Opinie raczej maja sie do czasow terazniejszych, gdzie bardziej znana jest ze skandali, lansu i 'serialikow' niz dobrej roli aktorskiej.

użytkownik usunięty
Bohemianka

Może i bardziej ją teraz kojarzyć może ktoś, kto nie znał jej wcześniej z tych jak to piszesz skandali, ale nie zmienia to faktu, że nie jest tak mierną aktoreczką jak to większość lubi mówić. Ja wychodzę z założenia, że to jaki aktor jest prywatnie nie powinno wpływać na ocenę tego, jak wykonuje swoją pracę. Można kogoś nie lubić z tego czy innego powodu jako osobę prywatną, ale nie powinno to wpływać na ocenę tego jak gra. To są dwie różne sprawy. A w tym jak to piszesz "serialiku" też można zagrać dobrze. 90% aktorów gra czy grało w serialach, to jest dla nich kasa, więc sadzę, że oni się tak nad tym nie rozczulają.

No ale tej dobrej gry aktorskiej teraz nie ma - właśnie o to chodzi, poza tym jest osoba publiczna i skoro zdobywa rozgłos w inny sposób a formalnie jest aktorka to wpływa to na jej ogólna ocenę. Akurat prywatnie to może bym i ja polubiła, ale nie medialnie.. ;)

użytkownik usunięty
Bohemianka

"Dobrej gry aktorskiej teraz nie ma" - to twoje zdanie ;) oceniasz ją przez pryzmat plotek jakie o niej słyszysz i widać to w twoich wypowiedziach. Polubić medialnie to jak ? Nie znam takiej kategorii jak "lubić medialnie" kogoś. Śmieszne jest to, że w Polsce dla większości jak ktoś wystąpi w TzG i będzie o nim głośno, to już wielkie halo jak to się ktoś lansuje, nie za pomocą warsztatu czy talentu, ale za pomocą skandali. Hm, ciekawi mnie ilu z tych co tak głośno pieją na ten temat nie skorzystaloby z propozycji wystąpienia w tym programie. Sądzę, że tylko głupi albo człowiek, który zarabia za nic kokosy, odrzuciłby kilka tysięcy za same próby "tanczenia". Polskie społeczeństwo pod tym względem jest żenujące, tylko myśl nasuwa się jedna? Kto więc ogląda ten program skoro każdy krytykuje tych, którzy w nim występują (?) Sorry, nie każdego - tylko tego o kim jest za pomocą tego programu głośno. Fake ;)

Moje i wielu innych na tym forum. Sorry, ale szkoda mi czasu na powtarzanie się, nie wyłapujesz sensu wypowiedzi tylko rozpisujesz się bezsensu ;), no ale masz do tego prawo..

Bohemianka

Poza tym życzę AM żeby wróciła do starej formy :)

użytkownik usunięty
Bohemianka

twoje wypowiedzi nie mają najmniejszego sensu, jedno wyklucza drugie. raz piszesz tak, potem coś innego, co w ogóle nie klei się do kupy. a na koniec nie wiedząc jak poprzeć swoje wypowiedzi argumentami, żeby obronić swoje zdanie, kończysz to wypowiedzią najbardziej neutralną jaka może być, żeby tylko nie wyszło, że nie masz racji : " moje i wielu innych na tym forum ". No tak siła grupy. Tyle, że tu chodzi o twoje zdanie nie innych ludzi, a tego nie potrafisz obronić. to tyle. na razie, nie będę już odpisywać na odpowiedzi kogoś, kto nie potrafi obronić nawet swojego zdania, bo powtarza je za innymi. Żenujące.

Masz 'racje' dziecko to inni się 'mylą'. wielka szkoda ze już nie będziesz odpisywać, bo nie dowiemy się jaką to AM miała ostatnio ambitna role... a ja biedna nie dowiem się w czym moje wypowiedzi się wykluczają, ech... życie

użytkownik usunięty
Bohemianka

wylecz kompleksy, bo widoczne są dla kogoś kto cię nie zna w paru napisanych zdaniach, aha - i naucz się czytać ze zrozumieniem, to nie jest wielka sztuka. żal mi ludzi, którzy nie mają własnego zdania, a nawet jeśli powołują się na innych to nie potrafią i tego obronić.

Yes sir! Jutro poszperam po forach psychologicznych.
p.s. myślałam tylko ze to ty kogoś bronisz a ja stwierdzam fakty ;)

użytkownik usunięty
Bohemianka

hehe, dawno nie dane mi było czytać tak żenujących wypowiedzi (ale przynajmniej jest się z czego pośmiać). proszę cię, nie odpisuj więcej, bo jak czytam to, co piszesz to mi ciebie żal. zawartość merytoryczna tego, co piszesz budzi we mnie współczucie, bo współczuć należy osobom, które szafują słowami, które nijak mają się do sensu jaki mają spełniać. można by polemizować, ale nie ma z czym, bo ty nawet nie potrafisz pisać do tematu, ba! ty nawet nie potrafisz określić swoich poglądów, bo zasłaniasz się ciągle czymś innym. jak czytam to, co piszesz to się zastanawiam czy ty czasem nie odpisujesz na coś innego <śmiech na sali>. oj, czuję zażenowanie :D

Jakas mala roznice widze pomiedzy toba a mna i trzymaniem sie tematu, no moze jedna - od trzeciego postu caly czas mnie obrazasz. Tak wiec ... moze zastosuje sie do powiedzenia - 'nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem'
no chyba ze mnie dzieciaku znowu sprowokujesz i moze za ktoryms razem zrozumiesz co do ciebie pisze :D

użytkownik usunięty
Bohemianka

"(...) Jedna jest tylko wada - niewiedza". Za jakieś milion lat świetlnych dobijesz do poziomu, żeby móc porozmawiać na jakimś dobrym pułapie. Tymczasem.

Szerokości..

Bohemianka

Bardzo dobra rola w "Panna nikt"

syriusz001

Gra nie najgorsza, rola fajna. Osobiscie uwazam, ze wieksza gra aktorska w tym filmie wykazala sie Anna Wielgucka - Marysia.

Bohemianka

To prawda pewnie tak dobrze ja spostrzegam przez ogolny zarys filmu.

W "Pannie Nikt" zagrala swietnie! Bylam pod wrazeniem. Jako dziecko i mloda dziewczyna w ogole mam wrazenie ze duzo lepiej grala. Albo po prostu naprawde grala, a dzisiaj sie wiecej lansuje niz gra.

Oto jak z niej zbrechtali:
http://www.youtube.com/watch?v=6ja8XCy0YMc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones