Anna Mucha

Anna Maria Mucha

5,4
9 073 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Mucha

WY, CO JĄ ŹLE OCENIACIE- jesteście zwykłymi zazdrośnikami- chamskie ,zawistne polaczki.
FAJNIE GRA, ŚLICZNA URODA. A POZA SCENĄ POKAZUJE POCZUCIE HUMORU I JEST PEŁNA ENERGII.INTELIGENCJI TEŻ JEJ NIE BRAK. CHĘTNIE NA NIĄ PATRZĘ W TV :) niestety, tylko tak mam okazję :P

PuppetMaster

ja też ją bardzo lubię nie przepadam za celebrytami ale ją i Kożuchowską lubię, bardzo lubię Anię za poczucie humoru, co do aktorstwa to ją nie oceniam tylko za poczucie humoru, z poczucia humoru i z wyglądu przypomina mi moją koleżankę.

kinomanka_13

dokładnie,tak pogodna że aż chciało by się miec taką koleżankę :D Pozdro ;)

PuppetMaster

Na pewno przemyślałeś to, co napisałeś? Jesteś jej fanem - ok, ale nie sugeruj, że ktokolwiek czegokolwiek zazdrości, jeśli jej nie lubi, bo to cokolwiek dziecinne.
Poza tym, to nie portal sympatyczniweb.pl - tutaj się ocenia (a raczej stara ocenić) człowieka jako aktora. To czy jest sympatyczny jest nieistotne. Ale też każdy ma swoje kryteria.

PuppetMaster

Wszedłem na profil Anny Muchy i natrafiłem na dość sławny film "Lista Shindlera" warto obejrzeć? Neeson, Fienes, top10 aktorzy. a z muchą to komedie romantyczne mi sie kojarzą

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PuppetMaster

Niech Cię piekło pochłonie za używanie słowa "polaczki", Ty podły hitlerowcu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones