Anna Mucha

Anna Maria Mucha

5,4
9 070 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Mucha

Jak ją widzę to mi się nóż w kieszeni otwiera , jest tak samo durna jak doda , ta osoba to chodząca porażka do tego tak próżna ,perfidna i zarozumiała że szok. Miałam nieprzyjemność ja spotkać ,i być świadkiem kiedy przy swoich znajomych dość nieprzyjemnie an głos skomentowała pewna 'pulchna' panią która akurat przechodziła.Chyba pani IDEALNA zapomniała jak niedawno wyglądała . I jeszcze od siedmiu boleści jurorka , która gówno wie na temat tanca.
A co aktorstwa to jest bardziej sztywna niż kij od szczotki.

BlackRose58

Zgadzam się w 100%. Jest najbardziej irytującą pseudoaktorką, jaką widziałam. Bleeech

BlackRose58

Ta, od czasu M jak Milosc to juz tylko degress. Stala sie produktem medialnym wykreowanym przez TVN .

BlackRose58

Zgadzam się z Tobą. Totalne beztalencie. Wielka pani wszechwiedząca. Kiedyś oglądałem w necie wywiad z nią... krytykowała cwaniara polskie kino. A to ciekawe , przecież sama w nich występuje z czego te filmy zawsze potrafi spie***ć swoją rolą. Dobrze , że w "Chłopaki nie płaczą" miała małą rólkę to film nie jest totalną klapą jak "Młode wilki 1/2". Nie wiem kto ją zatrudnia do tych filmów. Robią z niej wielką gwiazdę a o bardzo dobrych i zdolnych aktorach młodego pokolenia to zapominają albo proponują im role w samych dennych gniotak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones