Anna Mucha

Anna Maria Mucha

5,4
9 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Mucha

nie moge na nią patrzec, odrazu psyje mi humor. szkoda ze gra w tym nowym serialu bo bede musiała ja oglądac... grrrr i mysli ze jest taka zaj****ta głupia krowa. a na dodatek jest za stara zeby grac w "prosto w serce" i za brzydka dla bobka!!! bulwers

użytkownik usunięty
kachuuuuu

zgadzam się! wg mnie Mucha wszędzie sie pcha, nie zna się totalnie na tańcu, jest brzydka,nieutalentowana ... beznadziejnie, że gra w tym nowym serialu.. przy takich fajnych aktorach jak Bobek czy Socha .. beznadziejnie .. :/

jest to chodzące łajno z wielkimi cycami, a jej nowy serial z bobkiem to prosto w kiszkę

kachuuuuu

Zgadzam się mucha jest beznadziejna!! Strasznie mnie drażni...

użytkownik usunięty
kachuuuuu

ta afera z futrem ... zero szacunku dla zwierząt

Rzygać mi się chce kiedy tylko idąć rano do kiosku widzę jej sztuczny narcystyczny uśmiech w tabloidzie. Mucha jest czymś w rodzaju "gorzej być nie może - a jednak może". Ona bardziej na rozwijaniu swoich predyspozycji zawodowych ceni sobie flesze, czerwone dywany i mikrofony. Należy do sporej grupy psudoaktorów którym się pomyliło że mają grać tylko przed kamerą na planie filmowym.

rusekolsztyn

100 % prawdy aż dostaję sraczki jak ją widzę

kachuuuuu

Zgadzam się w 100 %

kachuuuuu

też jej nie cierpię ;// ble a sio ty Mucho ! wracaj do swoich podróży

kacholec830

Zgadzam się z Wami w 100% - dupa z niej a nie aktorka !!!!! A wygląda jak półdupek zza krzaka - fuuuuu :/

kachuuuuu

Zgadzam się z Wami . Ale mam jedno pytanie do założycielki tematu - piszesz "nie moge na nią patrzec, odrazu psyje mi humor. szkoda ze gra w tym nowym serialu bo bede musiała ja oglądac" . Dlaczego będziesz musiała ? Ktoś Cię zmusza ?

Eliza90

widocznie to zwolenniczka telenowel

tomucho77

Ale przecież nikt jej nie karze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones