Anna Mucha

Anna Maria Mucha

5,4
9 073 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Mucha

Mucha wcale nie jest aż tak gorsza, owszem jest celebrytką ale ją akurat lubię za rolę Madzi w M jak miłość, za chłopaków nie płaczą, za to jakie ma poczucie humoru i że jest sympatyczna, widziałam ją na TVP rozrywce w bezludnej wyspie była sympatyczna.

kinomanka_13

Ale nie oceniamy czy ktoś jest sympatyczny tylko jakim jest aktorem. Można lubić lub nie lubić, to nie istotne.
Pytanie JAK GRA?

lunaluna

a ja za sympatyczność oceniam i za aktorstwo i za uzdolnienie muzyczno -wokalne.

kinomanka_13

Jest fałszywa:) Chodziła opowiadała jak to lubi być gruba (chociaż nigdy szczególnie gruba nie była) i woli być postrzegana przez pryzmat swojej nieprzeciętnej inteligencji. A teraz co? Chodzi po Tinach i Naj i opowiada o odchudzaniu po ciąży:) Kiedy zagrała w jakimś filmie, który był godzien uwagi? Ona nie jest już aktorką tylko celebrytką. Podobno była takim złotym dzieckiem, a ja uważam, że miała szczęście grać u świetnych reżyserów słabe role.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones