Anna Mucha

Anna Maria Mucha

5,4
9 070 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Mucha

żeby zatrudniać takie beztalencie!! Pani Anna Mucha jest marną aktorką która po zagraniu w filmie "Chłopaki nie płaczą" nie powinna występować w żadnym filmie a nawet w serialu. Bo swoją grą potrafi zepsuć każdy film. Mordę ma jak świnia a jej udawany płacz wygląda tak jak by nie mogła się załatwić. Powinno w końcu dotrzeć do tego jej pustego łba , że zamiast grać przed kamerą powinna występować na śmietniku bo prawie każdy jej nie znosi. Ja osobiście nic do niej nie miałem aż do momentu kiedy zobaczyłem ją w telewizji gdzie zaczęła obrażać polskie kino. Skoro tak jest to po jakiego grzyba gra do tej pory w każdym prawie serialu.

Po 10 latach spokoju nie oglądania ją w filmach fabularnych znów ją będzie można ujrzeć bo podobno ma w jakimś filmie zagrać. Jestem już w 100 % pewien , że znów zrobi z filmu kaszanę ( prócz filmu "Chłopaki nie płaczą" ).

Zostaje nam tylko jedynie czekać aż w końcu zrozumie , że każdy film potrafi zepsuć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones