Anna Mucha

Anna Maria Mucha

5,4
8 991 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Mucha

dla porównania Christian Bale też zaczął od roli wygranej w kastingu do produkcji Spielberga; pani
Mucha "aktorka" powinna zostać usunięta z filmwebu, bo z uczestnictwem w filmie ma tyle
wspólnego, co ja

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
GhostDeath

A Ty niby kim jesteś? Osobiście to za Muchą nie przepadam ale Twój komentarz to przesada. I co Ty byś człowieku robił gdyby nie internet?

użytkownik usunięty
32ywis

Trafnie w punkt.

32ywis

Tyle samo, co i ty! Lepszy niby?

tempus_frangit

"...a skończyć w pieluchach i Oriflame" - A co? To już jakieś "dno dna"?!

elase

Jeśli nie gorzej....

cOOba

Najlepiej, by każdy zweryfikował swoje sukcesy... po latach. Nie na wszystko można mieć wpływ i nie wszystko ułoży się tak, jak by sobie człowiek tego życzył. Jestem ostatnia do tego, żeby kpić z kogoś, kto kariery w filmie nie zrobił, a niby miał obowiązek.lol.

Ładne mi przypomnienie tematu:-)
Miło powrócić do wypowiedzi sprzed lat. Dzięki.

tempus_frangit

Też zastanawiam się, kto na siłę ją promuje. Kiedyś nawet ją lubiłam. Ale teraz hmm, właściwie nie ma za co...

tempus_frangit

Ostatnio ja widziałem w serialu Uwikłani. Sama produkcja niskich lotów, ale takiego drewna z wytrzeszczem już dawno nie widziałem. Dno dna.

tempus_frangit

Wielu Polaków tam grało i jakoś nikogo nie widzę w hollywood... Wyjaśnienie jest proste, ale dla człowieka, który myśli, więc możesz mieć problem

Wictorias

Małgorzata Gebel dostała po "Liście..." rolę w "Ostrym Dyżurze" :) Zawsze coś!

Wictorias

Ona sama ostatnio opowiadała ze po premierze Spielberg chciał ponoć bardzo aby przyjechała do Stanów robić karierę ale nie zgodziła się na to Jej matka. Taka trochę mitomania, raczej ciężko zweryfikować Jej rewelacje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones