Anna Paquin

Anna Helene Paquin

6,9
12 404 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Paquin

Jakoś nie mogę przekonać się ani do talentu, ani do urody tej aktorki. Zaczęłam nawet
oglądać True Blood, głównie z chęci odkrycia.. hmm "fenomenu" ? tego serialu. Kiedy moim
oczom ukazała się seksi kelnereczka o szalonym spojrzeniu :) dopadły mnie mieszane
uczucia. Muszę to jeszcze przetrawić...

MissFrey

Chyba z wielkim żalem na sercu muszę Ci przyznać rację. Szanuję tą aktorkę chociaż w niektórych filmach w których grała wypadała sztucznie. Na początku ten szczegół nie przeszkadzał mi w oglądaniu, ale po obejrzeniu 2 sezonu Czystej Krwi muszę przyznać, że swoją mimiką twarzy okropnie mnie zraziła do tego serialu.

delightful

Po pierwsze to książkowa Sookie też taka jest z tego co wiem,więc to nie wina aktorki
Po drugie nie wiem o co wam chodzi....przecież ona jest naturalna i chodzi mi tutaj o wygląd
Nie na tym polega fenomen aktorki że wyjdzie seksowna Megan Fox...wypnie tyłek i usta i każdy powie że piękna
Bo co?Bo jest ponaciągana i dmuchana?
Anna jest śliczna..taka zwykła i dlatego piękna.

Damx123

Na szczęście nie jestem fanką nadmuchanych gwiazd, zbyt prostych chyba w sumie też nie. Jestem w stanie zrozumieć co może się komuś podobać w osobie Anny Paquin. Przebrnęłam właśnie przez I sezon TB i utwierdziłam się w przekonaniu, że brak mi tego 'czegoś' w postaci Sookie - choć należą się jej owacje na stojąco za scenę z ciastem po pogrzebie babci - jednak można. Dodam jeszcze, że nie należy trzymać się ścisło książek i ich adaptacji, to zawsze wzbudza masę kontrowersji. Pozdrawiam.

MissFrey

Hmmm. Postać Sookie była początkowo najbardziej wkurzającą bohaterką serialu, jak dla mnie. Pod tym względem biła na głowę nawet samą Tarę i kilka innych postaci. Postanowiłam przeczytać więc książki. Są one napisane tak kulawym językiem, że głowa mała. Ale po zapoznaniu się z pierwszym tomem zaczynam lepiej rozumieć bohaterkę graną przez Paquin.

black_eye

w książce Sookie była przedstawiona jako super extra babeczka na którą LECI KAŻDY FACIO,a w serialu to jest po prostu nieporozumienie!!ludzie! jak mogli wziąć taką aktorkę???książkę fajnie się czyta a film tragicznie ogląda,dopiero zaczęłam i już się zniechęciłam

użytkownik usunięty
kasia_b_27

Primo nie film tylko serial.

Jak dla mnie Paquin w roli Sookie jest super, uwielbiam ją od samego początku TB.

kasia_b_27

tylko przez jedną postać się zniechęciłaś ? kiepsko...
w serialu jest dużo innych, ciekawych wątków nie tylko życie Sookie....

pixi222

No w serialu też na Nią lecą np Bill,Eric,Sam,Alcide
Więc chyba to dużo?
Poza tym w serialu też jest fajna..nie wiem co ludzie chcą od Niej...

Damx123

ludzie spoko!napisałam tylko że ta aktorka mi sie nie widzi a tu takie wiązanki w odpowiedzi dostaję hehe
narazie jestem na etapie 3 odcinka i kończę czytać drugą część książki
ok.ok - serialowa Sookie juz mnie tak nie wpiernicza ;)

kasia_b_27

generalnie ona wszystkich wkurza :P, ale to nie jest dobry argument do krytyki tego serialu :)

pixi222

Mnie nie wkurza ;p
Wkurza mnie Tara i Bill
Sookie jest świetna

pixi222

mnie ona trochę denerwuje, ale serial uwielbiam :]

MissFrey

Sookie jest bardzo dobrą aktorką, jest ładna i naturalna, nie wiem o co Chodzi.. pozwólcie ją oceniac krytykom, bo wydaje mi się, że się gó,wno znacie ;) jestem fanką True Blood'a i denerwuje mnie jak ktoś ich krytykuje, nie podoba wam się to po prostu nie komentujcie tego jaka z niej aktorka, bo skoro dostała oscara to znaczy, że dobra, nie? ciemnoty.
pozdro dla fanów true Blood'a :D:D:D :*

nasiaa96

Uważam, że Sookie to najbardziej wyrazista postać w tym serialu... Jedni mogą ją za to uwielbiać inni nienawidzić.. Ja ją uwielbiam.

wojtas32411

To się nazywa konstruktywna rozmowa :)
Jestem już w połowie 3 sezonu i przyznam, że trafiły się sceny, w których mnie kompletnie rozbroiła. Jednakowoż, jeśli chodzi o wyrazistość postaci w owym serialu, skłaniam się bardziej do odtwórców ról męskich.

MissFrey

jej uroda nie powala, a co do talentu to mimo iz w Czystaj Krwi trochę mnie denerwuje to jest niezłą aktorką, wystarczy obejrzec inne filmy z jej udziałam :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones