Anna Paquin

Anna Helene Paquin

6,9
12 413 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Paquin

Nie oceniłem jej współczesnego dorobku, ale jako dziecko w takim filmie np. jak "Fortepian" czy "Droga do domu" zagrała nadzwyczajnie, jak na dziecko. Warto to docenić.

Dun85

byłem w szoku jak dowiedziałem się że dostała oskara jako dziecko. Bo miałem ją za przeciętną aktorkę z serialu o wampirach

caninae

Teraz, jako pełnoletnia już nie ma tego "czegoś". Niestety. Ale jako dziecko urzekała.

caninae

Najwidoczniej nie czytałeś książek, więc powiem Ci, że ona ma tak grać. To jest zamierzenie reżysera i scenarzysty, bo właśnie taka średnio rozgarnięta jest Sookie z książek. I jeżeli ktoś twierdzi, że Anna to przeciętna aktorka, to... eh, bez komentarza.

siNNer_pl

pomijajac serial, jej kariera jako doroslej aktorki utknela, brak jakiegos konkretnego filmu z jej udzialem, w wiekszosci ,dzieki specyficznej urodzie, jako prawie 30 latka gra nastolatki

Razengoroth

Sendlerowa,Magaret, Wounded Knee (wyróżnione filmy lub gra Anny) i z tego co widzę 5 filmów w tym i przyszłym roku. Czy stanęła jej kariera? Wydaje mi się, że jest na standardowym hollywoodzkim poziomie. Kilka filmów na rok. Nie wiem skąd takie wnioski.

siNNer_pl

tyle ze biorac pod uwage jej poczatki i Oscara za Fortepian, dzis trudno powiedziec zeby grala w filmach docenianych na tyle zeby znow mogla siegnac po nagrody, to ze gra dosc czesto w umowmy sie dosc przecietnych filmach, na dobrym poziomie, ale jednak nie przelomowych
Sendlerowa byla produkcja tv, Margaret jest wlasciwie nie znana nigdzie indziej niz poza US

Razengoroth

moez dlatego ze margaret nie bylo premiery jeszcze w polsce? lol
zapowiada sie dobry film, obsade ma niezla

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones