Anna Paquin

Anna Helene Paquin

6,9
12 404 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Paquin

CZy ja dobrze obliczyłam. Ona miala 11 lat jak dostała Oscara za Fortepian??
Dobrzrze

zuzza8

tak tyle miała

zuzza8

Zaskoczona?

maniaczka_filmweb

W sumie to nie. To dobra aktorka, była jest i będzie

zuzza8

Zgadzam się i postanawiam, że nie będę już odkładała na później obejrzenia "Fortepianu".

zuzza8

czy będzie to to się okażę...

użytkownik usunięty
zuzza8

http://www.youtube.com/watch?v=xElXtoO_WmA

Jejku jaka ona urocza.

zuzza8

Urocza? Wygląda jak upośledzona raczej

yvonneD

Dlaczego tak mówisz?

zuzza8

Żeby było zabawnie mimo Oscara w wieku 11 lat to nie jest najmłodszą laureatką tej nagrody.

krokodylmariusz

A kto jest ?

mativandamme

Przecież wystarczy sobie w google sprawdzić.

krokodylmariusz

Napisz mi jak wiesz. Tak trudno ?

mativandamme

Najmłodszy zdobywca Oscara to Tatum O'Neal – 10 lat i 148 dni za drugoplanową rolę kobiecą w filmie Papierowy księżyc
:)

irlandia28

O i dzięki za odpowiedź, bo inni już tu mają nerwy.

mativandamme

tylko spokój może nas uratować ;)))

irlandia28

Święte słowa :)

irlandia28

Rozczaruje cie najmłodsza była Shirley Temple miała 6 lat gdy zdobyła oscara :)

kisha31

Tylko, że Temple dostała specjalnego Oscara w kategorii dziecięcej tzw Academy Juvenile Award, nawet sama statuetka była mniejszych rozmiarów niż oryginał. Tatum O'Neal dostała "normalnego" Oscara, w kategorii przeznaczonej dla dorosłych, dlatego jest uważana za tą najmłodszą.

zuzza8

I to był Oscar za rolę, bardzo dobrą. Jej późniejsze dokonania świadczą o tym, że ona o Oscara nie powinna się nawet poocierać.

Nazwa_niepoprawna

Co jedynie dowodzi, że dzieci nie powinny być nominowane do takich nagród. Stawianie na równi warsztatu aktorskiego, odegranych emocji, znajomości tematyki fabuły etc. z kilkoma minkami i łzami dziecka jest po prostu śmieszne. Historia pokazała już nie raz, że większość nagradzanych dzieci w życiu dorosłym nie ma ani talentu ani charyzmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones