Anna Paquin

Anna Helene Paquin

6,9
12 413 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Paquin

Świetnie wciela się w rolę szczególnie postaci odbiegających od ogólnie przyjętych norm.
W True Blood na początku wydawało mi się jakaś sztuczna ale później zauważyłam że
takie było zamierzenie reżysera. Kompletnie nie rozumiem stwierdzeń że mogli wybrać
ładniejszą aktorkę, ona jest ładna i ma specyficzny typ urody. Zresztą Polacy lubią
krytykować mimo, że wiele kobiet by się zamieniło za jej np. szczupłą sylwetkę i zadbane
włosy.

samantha84

dokładnie, wiele osób uważa, że w true blood gra źle, a ja myślę, że dobrze wykreowała Sookie.
Nie jest ona najpiękniejsza, ale na pewno nie powinno się jej urody krytykować, bo jest specyficzna i też ładna.

madradinka

Ja póki co widziałam ją tylko w tym serialu i bardzo mi się nie podoba jej gra.
Chyba nie jestem najlepszą osobą do oceniania aktorów, ale nie mogę się w stanie skupić na fabule, filmie (który dla mnie i tak jest sztuczny) ale jak na nią patrzę, to mam wrażenie, że ciągle nie pasuje do tego co się wokół dzieje. Ciekawa jestem jak w innych filmach gra, będę musiała zobaczyć.
Póki co, nie rozumiem o co chodzi, że "W True Blood na początku wydawało mi się jakaś sztuczna ale później zauważyłam że
takie było zamierzenie reżysera". Zamierzenie było takie, żeby 'wybijało' z oglądania filmu? Co masz na myśli?

samantha84

Przychylam się do Twojej opinii. Na początku moje wrażenia były takie sobie, momentami miałam wrażenie, ze gra jakąś "upośledzoną" postać (nie obrażając nikogo), ale im dalej w las tym mniej obiekcji miałam do jej gry aktorskiej. Po czterech sezonach stwierdzam, że wykreowała specyficzną postać. Może czasem wkurzać, ale prawda jest taka, że Sook ma charakterek i gdzieś z tej infantylnej laski wychodzi całkiem silna kobieta, która ma odwagę walczyć o swoje i przeciwstawiać się tym, z którymi nie ma w zasadzie szans. A co do jej urody to też z czasem przekonałam się do niej, jest ładna i ma ładne ciało, ale to raczej nie o to chodzi w tym wszystkim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones