Anna Paquin

Anna Helene Paquin

6,9
12 395 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Paquin

strasznie mnie irytuje, nie mogę na nią patrzeć.

Dixiee

Popieram.

Dixiee

to nie patrzcie ludzie ;p
nikt was nie zmusza

anna83

Słusznie. Odkąd zobaczyłem ją w "...Sendlerowej" szczegółowo sprawdzam obsadę każdego kolejnego filmu.

Severen

Zamknij Oczy-pomaga


za krótki <br/>

Caffe_1

Sęk w tym, że wówczas trudno skupić się na filmie.

Severen

Nie jest przepiękna och ach .Jest poprostu ladna. Nieiwem czemu uważacie ze jest okropna, i jej gra aktorska jest na wysokim poziomie.

Caffe_1

Właśnie, zgadzam się z Caffe 1, brzydka nie jest, jest ładna ale przecież nie tylko to się liczy, przede wszyskim jest dobrą aktorką, świadczy o tym m.in. oscar w wieku 12 lat, czy te wszyskie pięknisie disneya (które wcale nie są ładne) mogą się pochawalić jakąś wielką nagrodą albo dobrą rolą w dobrym filmie? chyba nie..

AniaJuliana

A moim zdaniem :
1. Jest okropna i brzydka
2. Nie umie grać. (nigdy bym jej oscara nie dał, za tak drażniącą mimikę)

cokane87

Jest powiedzenie:tyle pięknych kobiet ile kobiet na swiecie. Anna Paquin nie jest gwiazdą która kreuje swój aktorksi wizerunek tylko ładną buzią, niejest kolejną pustą lalą, ona ma talent i na tym opiera swój wizerunek jako aktorki. Ty byś jej nie dał Oscara ale decyzje podjęło kilkunastu ludzi znających sie na tym. Moim zdaniem jest ładna i sympatyczna i gra naprawdę dobrze.

Caffe_1

Może kiedyś była brzydka, teraz daje radę. Ale jej gra mnie po prostu irytuje. Szczególnie w TB. A ta szpara między zębami... szkoda gadać. I sepleni :D

dancewithangel

Christian Bale też sepleni. Jej gra w Dzieciach Ireny Sendlerowej wywarłą an mnie baardzo pozytywne wrażenie. Poza tym x -men i inne filmy. Ja do niejj nic niemam ani pod wzgledem jej warsztatu aktorskiego ani jej urody- tysiace kobiet ma szpar pomiedzy zebami, aktor/aktorka-tez człowiek-nie ma być plastikowy i sztycznu i idealny.

Caffe_1

Ja również nie mogę na nią patrzeć. Nie jestem do końca w stanie powiedzieć czemu. Niektórzy ludzie po prostu tak na innych działają. Tym niemniej trudno mi się nie zgodzić. W Sendlerowej była świetna.

Caffe_1

znających się na tym? No nie wiem, kilka ostatnich lat pokazało, że jednak wielcy znawcy filmowi rozdający Oscary nie znają się jednak aż tak bardzo na tym co robią ;)

Dixiee

to nie patrz, nie ogladaj, nie wchodz na jej profil. Proste
zakladam ze ty jestes piekna, cudowna, i super utalentowana. zal

oal

jakby nie zobaczyła-nie oceniłaby jej. gdyby nie weszła na jej profil-nie moglaby napisać co o niej sądzi. a to chyba po to jest forum?
autor/ka wątku napisała, że Anna ją irytuję, chyba może, nie? zresztą, ja się pod tym podpisuję. Jej osóbka mnie irytuje.

zla_mona

DObra-niepodoba CI sie jej gra-ok ale moze dla innych ty też jesteś szpetna i brzydka. Na filmweb ocenia sie aktorstwo a nie krytykuje urode-wogóle krtykowanie urody kobiety która jest poprostu naturalna-bez żadnych operacji, niejest sztuczna-jest troche poniżej poziomu.

Dixiee

mnie tak samo wkurza, jest beznadziejna aktorką, która może według krytyków umie grać, ale dla jest irytująca i idiotyczna... serial czysta krew jest super, ale ona w nim doprowadza mnie do szału;///

nestaaa007

no tak doprowadza was do szału bo nie możecie sobie uświadomić i przełknąć dlaczego akurat za taką dziewczyna uganiają się przystojni faceci ;)
dla mnie postać sookie jest jedną z najlepszych w serialu a do gry anny nie mam nic

anna83

przynajmniej jest dobrą i prawdziwą aktorką... nie jakis plastik jak te sztuczne lale z hollywood, które składają sie z plastiku i sylikonu.
anna83 ma racje.

wioletta12610

nie trawie jej... gra sztucznie, a jako Sookie jest bardzo irytująca ;/

anna83

eee jedno pytanie... kto się za nią niby ugania i skąd o tym wiesz? Sorry za uszczypliwości, ale skąd możesz wiedzieć takie rzeczy... więc skoro nie wiesz to po co piszesz ;) uważam, że to czy jej uroda się komuś podoba czy nie to kwestia gustu. Dla mnie np. jest całkiem ładna w niektórych filmach, a w kilku wygląda nieciekawie.

Dixiee

Jako wielka fanka Fortepianu, po obejrzeniu pierwszego odcinka wąpierzego serialu po prostu byłam w szoku. Nie mogłam uwierzyć, że ta rola przyniosła jej tyle nominacji i nagród. Ma w tym serialu charyzmę i styl cegłówki. Jej wibrujący głos maltretuje bębenki. Wdzięcznie dyndający kucyk i krótkie portki kojarzą mi się z cheerleaderki z Ochotnicy. A emfaza z jaką odgrywa swoje kwestie każdego rozwiniętego intelektualnie wampira powinna skłonić do natychmiastowego skrócenia cierpień otoczenia i wyssania z niej wszystkiego co się da. Ta postać w jej wykonaniu to PARODIA!!!

Dixiee

Myślałam, że tylko mnie tak wkurza, no cóż widzę, że nie jestem jedyna. ;) Rozumiem, że nikt nie ma idealnych zębów, ale ta jej szpara doprowadza do wrzenia.

MiLusSia

Bez przesady, calkiem spoko, jak sie nie podoba to nie ogladac filmu i tyle. Osobiscie nie trawie L. DiCaprio nigdy nie bede ogladal jego filmow bo wyglada jak ekhem inny i wogole nie moge sie na niego patrzec.

Dixiee

Dokładnie. w True Blood okropnie irytująca, strasznie sztywna, a jej okazywanie emocji sztuczne. Ta postać ma naprawdę duży potencjał ale dobór aktorki odbiera całą przyjemność oglądania serialu. O urodzie dyskutować nie będę, gdyż każdy ma inny gust i każdemu co innego się podoba.

Astro_Del_Fuego

ja tam uważam, że jest ładna. Gra aktorska też jest na obrym poziomie. Jeżeli wam się nie podoba nie musicie tego oglądać.

sara137_2

Też jej nie znoszę. I gra beznadziejnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones