Anna Pijanowska

Anna Sylwia Pijanowska

5,1
574 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Pijanowska

Tak się składa że byłem wczoraj na spektaklu "Zbrodnia i kara" wiadomo kogo w gnieźnieńskim teatrze gdzie ta ładna Pani pracuje od paru lat. Pani Anna ma bardzo dużo pracy przed sobą, wcielając się w Dunię wypadła niedostatecznie. Nie oglądałem jej roli w Bodo, ale uważam że na deskach teatru aktora "na żywo" ocenia się obiektywniej - 3/10 z dobrymi widokami na przyszłość. Pani Anno więcej emocji to nie kółko teatralne w liceum, więcej barwy i przekonania w głosie niestety wyróżniała się Pani w śród kolegów na deskach w tym negatywnym sensie. Jak wspomniałem jeszcze dużo pracy przed Panią.
PS. Pani Anna ma bardzo ładne piersi.

Tomq91

PPS. przepraszam za interpunkcje, ale nie wiedzieć czemu nie mogę zedytować postu :(

Tomq91

Nie zgodzę się, zagrała Dunie dobrze, przygaszoną, wycofaną, świetnie wypada w końcowej scenie. Zresztą wszyscy aktorzy wypadli dobrze, z wyjątkiem Roskolnikowa, który grał trzema minami, pewnie taki była pomysł reżysera, najlepszy był Swidrygajłow, ale to pierwsza liga wsród aktorów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones