Anna Radwan

7,5
7 649 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Radwan

Anna Radwan jest według nie tylko najlepszą, ale także NAJPIĘKNIEJSZĄ i jedną z najmniej docenionych wielkich polskich aktorek. A jak ktoś ma inne zdanie, to niech sobie wymieni oczy - radzę

użytkownik usunięty

ja też...
Moim zdaniem Anna Radwan zostanie doceniona, bo jest naprawde doskonała w tym co robi, podziwiam jej pracę i mam nadzieję, że bedziemy ja widywać coraz częściej nie tylko w filmach, ale i w teatrze
( Teatr Stary to marzenie każdego kto chciałby zostać aktorem )

użytkownik usunięty

rewelacja
AR prezentuje najwyzszy poziom aktorstwa i widać to w każdej roli:teatralnej,filmowej,telewizyjnej!!!
A przy tym jest zjawiskowo piękna!!!!Chyle czoła przed talentem i warsztatem:))))))pozdrawiam

No tak Anna Radwan...
Ja mam słabość do tej kobiety. :P Utalentowana, sympatyczna inteligentna, piękna etc. etc.
Ale odwołanego "Idioty" w maju br. nie wybacze!! :D:D

Nigidia

I do tego wszystkiego że ładna i zdolna to jescze bardzo sympatyczna i szalenie dowcipna :D Znam ją osobiście wiec wiem wspaniała kobieta :D Pozdrawiam

... absolutnie olśniewająca, tak po prostu ... i zbyt mało doceniona, i niech wymieni też ... :) pozdro & thx

Fantastyczna aktorka. Piękna kobieta, zwłaszcza we wcieleniu z "Damy kameliowej". I faktycznie niedoceniona w oczach miłośników kina. Ale może spełnia się zawodowo jako wykładowczyni. :) Wszystkiego dobrego!

o tak, jak ktoś nie widzi, to niech sobie oczy wymieni.

Zgadzam się. Bardzo ją lubię, ma w sobie jakiś taki... spokój, który przez nią przebija. Rzeczywiście chyba niedoceniona. I piękna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones