Anna Seniuk

8,1
11 961 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Seniuk

Wiem, że dla niej to może nie najważniejsza rola, wiem że równie dobrze grała inne role. Ja do śmierci będę ją podziwiać i uwielbiać min. za rolę Madzi w serialu "Czterdziestolatek" jednym z najlepszych polskich seriali wszechczasów. Komedia, parodia kobiety głupiej acz wykształconej, naiwnej. Cały serial zasługuje na większą uwagę, a prawdy w nim UNIWERSALNE.

Messalina

to tak jak ja , uwielbiam ją za to, mam od niej zdjęcie z autografem i jak mój fizyk to zdjęcie zobaczył to stwierdził że jestem podobna do Anny Seniuk.

Messalina

z tym wykształceniem to różnie, moja mama była laborantką chemiczną, skończyła technikum, potem zaliczała awanse, a następnie, po zmianie ustroju, znajomości i dziewczyny 20-30 lat młodsze od niej, nic nie potrafiące, ale po studiach okazały się lepsze na wstępie, chociaż musiała je wszystkiego uczyć. Dostała emeryturę 1200 zł.

Messalina

Świetnie zagrała taką typową żonę i matkę. I "Czterdziestolatek" jest najlepszy z takich polskich życiowych seriali.

qqryqu

Zgadzam się. Ja uwielbiam i często do niego wracam.

qqryqu

Zgadzam się w 100%!

Messalina

SĄ!!!! Zgadzam się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones