Anna Szarek

4,9
534 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Szarek

a jak wiadomo, w dzisiejszych czasach to się liczy najbardziej [cool]

sweet_anger

Masz na myśli związek z prezesem GPW? Przecież to prawdziwa miłość, on na pewno nie próbował wykorzystywać swojej pozycji żeby jej "pomóc" w karierze. Jestem przekonana że mimo że jest w wieku jej ojca ma wspaniałą, bogatą osobowość i to właśnie ją w nim ujęło. Nawet jeśli byłby nauczycielem fizyki w Świebodzinie byliby parą.
No dobra na poważnie tak pewnie się robi karierę w show biznesie. Sama uroda ( której nie można jej odmówić) i talent ( nie wiem, nie widziałam żadnego filmu z nią) nie wystarczą. Tylko układy albo głupie szczęście.

Saray

http://www.pudelek.pl/artykul/46338/rada_gpw_zawiesza_prezesa_namawial_do_inwest ycji_w_filmy_kochanki/

" Rada Giełdy ogłosiła właśnie zawieszenie wieloletniego prezesa Ludwika Sobolewskiego (lat 47).
Sobolewski wspierał finansowo takie filmy, jak : KLĄTWA FARAONA, PITBULL i HANS KLOSS.
Prezes robił to chyba nie tylko z miłości do polskiej kinematografii.
Tak się przypadkowo składa, że we wszystkich tych projektach grała ... jego partnerka : 27-letnia ANNA SZAREK.
"Początkująca aktorka", "przez kilka lat" (jak donosi GAZETA WYBORCZA) pracowała na Giełdzie Papierów Wartościowych ... jako asystentka w biurze Sobolewskiego.
Zaczynała więc jako naprawdę młoda dziewczyna.
Ciekawe, że zrobiła tak błyskawiczną karierę i została wkrótce kobietą prezesa.
Musi być naprawdę wybitną specjalistką od rynku papierów wartościowych "

artpost1

haha

Saray

Ja widziałam- "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć". DREWNOOOOO.....

sweet_anger

Ja daję 1/10, bo 0 nie można. I tak jestem litościwa, bo jeden punkt dostała.

sweet_anger

Dziś spryt i cwaniactwo to po prostu przedsiębiorczość i zaradność :D!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones