Anna Torv

7,6
6 227 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Torv

Ona zamiast grac niech ogorki jedzie zbierac tak tandetnej aktorki dawno nie widzialem

Avatar_3

Ogórki też trzeba umieć zbierać...A co do aktorki to jest ok i nie wiem kogo ludzie by tu chcieli...

lampard22

chciałabym zobaczyć Avatar_3 w jakimś filmie/serialu/ sztuce,dopiero potem może się wypowiadać na temat

katatonia83

oczywiscie, nikt nie ma prawa oceniac gry aktora, ktory gra i ma sie podobac temu, ktory nie ma prawa go osadzac. Tez lepiej jedz na ogorki, aktorka z niej chu*owa. Pozdro.

Avatar_3

biedny użytkowniku nie widziałeś jak mniemam sezonu 3 fringe, dopiero potem oceniaj

Switch

jak to pisałem to 3 sezonu jeszcze nie było! był pierwszy i grała tam jak niedorozwinięta sierota

Avatar_3

Ja własnie po obejrzeniu 3 sezoenu doszedlem do wniosku ze jest beznadziejna akrotka wczesniej uwazalem ze jest nijaka, wiec moze uznac to za awans...;p

yurii

Anna Torv jest bardzo dobrą aktorką Ja sierota? Nie rozśmieszajcie mnie. Czego wy wymagacie? Żeby latała, śpiewała i tańczyła na rurze? Ludzie...

Switch

hm, a moze to jej rola tego wymagała? trzeba czasami trochę pomyślec.

Avatar_3

W pierwszym sezonie Anna grała bardzo przeciętnie. W żadnym stopniu nie powalała na kolana, ale jednocześnie jej słaba gra aktorska nie rzucała się aż tak bardzo w oczy. W drugim sezonie z każdym kolejnym odcinkiem było coraz lepiej - widzieliśmy na własne oczy, jak z takiej niedoświadczonej "kłody" zrobiła się naprawdę dobra aktorka. Bo w trzecim sezonie zagrała niemal fenomenalnie.

Amino

No i racje masz. Na początku grała trochę tandetnie, było to zauważalne. Ale teraz gra już dobrze, każdy zdobywa doświadczenie.

KomputeromaniaK

nie mam do niej zastrzeżeń
pasuje do tej roli :)

jason86

Do autora tematu:p po latach :)

Autor zamiast pisać komentarze niech lepiej pouczy się do egzaminów gimnazjalnych. Tak tandetnego komentarza dawno nie wiedziałem. :D

Anna jest początkującą aktorką więc nie ma co oczekiwać rewelacji. Wystarczy oglądnąc pierwsze filmy Freeman, Washingtona, Cruza czy innego "mega" aktora dzisiejszych czasów. Każdy z nich na początku był "świeży" i zdobywał doświadczenie a Anna nie pokazała jeszcze w pełni na co ją stać :)

Zagranie roli Olivii i Alt-Olivii jest po prostu rewelacyjne. O ile w pierwszy sezonie szło jej przeciętnie to w drugim nie mam co do jej gry żadnych zastrzeżeń - istna rewelka :)

Amino - nic dodać nic ująć do twojego komentarza :) Pozdrawiam :)

seth114

Anna rozkręca się z każdym odcinkiem;) Gdy oglądam sceny z Olivią i Alt-Olivią czuję się jak bym oglądała dwie różne postacie tak więc Anna odgrywa je fenomenalnie! Cały 3 sezon pałałam niechęcią do Alt-Olivi i kibicowałam naszej Olive co świadczy że Anna odwaliła kawał dobrej aktorskiej roboty. Małymi różnicami w zachowaniu, mimice twarzy udało jej się odnieść taki efekt że widź na prawdę myśli że są 2 Olivie. Brawo!;)

Avatar_3

oj tam, aktorka klasy średniej...ładna, ma w sobie cos innego...może jest z marsa?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones