Anna Wendzikowska

5,4
663 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Wendzikowska

Cytat:
"Rodzice zadbali, by jako jedynaczka wszechstronne wykształcenie. Uczęszczała do liceum ogólnokształcącego, w którym wiele czasu musiała poświęcić na naukę, a na dodatkowe zajęcia, np. grę na pianinie już go nie wystarczało."

Ktoś próbuje robić z nas idiotów?
Jak wiele czasu musiała poświęcić na naukę to znaczy że jest kiepska co widać.

pacynka58

Minęło już kilka lat. Poza tym unikam tzw. celebrytów. Z Panią Wendzikowską nie widziałem żadnego filmu. Myślę, że nikt nie próbuje z nikogo robić idiotów. Dzisiaj przypadkiem natrafiłem na część wywiadu, w którym aktorka wspomina, że rodzice nie pomagają jej z dziećmi i że nie ma z nimi dobrych relacji

"Cóż, szczerze mówiąc miałam w domu tak wyśrubowane wymagania, że nie było wyjścia. Słabo to wspominam, ponieważ musiałam uczyć się mnóstwa bezsensownych rzeczy, zamiast rozwijać się w tym, co było moje. Tylko dlatego, że oczekiwano ode mnie, że z każdego przedmiotu będę miała szóstkę. Koszmar."

Gdyby ktoś wymagał ode mnie samych "6", to pewnie na naukę musiałbym poświęcić bardzo dużo czasu dziennie

użytkownik usunięty
lilkqbig

"Szóstki" to ona może mieć co najwyżej w jamie ustnej. To zdecydowanie nie jest typ intelektualistki, wygląda raczej na taką,która przez całą swoją edukację ściągała na sprawdzianach ,by zaliczyć chociaż na ocenę dopuszczającą, a na studiach miała tylko egzaminy ustne xD. To typowy leniwy, niedouczony pustak, skupiony na swoim wyglądzie i chcący zaistnieć małym kosztem. I raczej jest tak,jak ja piszę,bo rzadko się mylę co do ludzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones