Anne BancroftI

Anna Maria Louise Italiano

8,2
4 914 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anne Bancroft

Jako p.Robinson była wspaniała, uwodzicielska i pełna sexu. Chociaż zagrala wiele ról to jednak ta jej przyniosła największy rozgłos, jej i jej nogom

bociek

Masz calkowitą rację.Ona i pani Robinson to jedna osoba.Zagrała tą rolę po mistrzowsku.I który chlopak nie dałby się uwieść takiej kobiecie?;)

Martin_Eden

Zagrała panią Robinson tak dobrze, że w zasadzie do końca filmu trzymałem jej stronę.

Martin_Eden

No ja bym się zbyt długo nie opierał:)

bociek

Pani Robinson to jedna z moich ulubionych postaci, może nie kryształowo prawa, ale ten urok i smutek, gdy odwraca głowę. Kocham Anne Bancroft za tą rolę.
Scena uwodzenia Benjamina - mistrzowska.

mona_4

ooo Mrs. Robinson, sam bym sie dał uwieść:)

bociek

Faktycznie, wspaniała. Zarówno Ona jak i Jej nogi, tylko że na okładce nie wiadomo dlaczego umieszczono nogi innej kobiety. Myśle że nogi Anne by w zupełności wystarczyły :)

no3q_2

Zgrabniara była! Sexy!

bociek

Rola godna zapamiętania... :)Zagrana po mistrzowsku!

bociek

Zgadzam się z Wami, genialnie to zagrała.

użytkownik usunięty
bociek

postać pani Robinson to jedna z najbardziej intrygujących postaci w historii kina!

bociek

jakże ja nieznoszę pani Robinson:) dorosła baba a zachowywała się jak dziecko

bociek

Oj, to prrrrawda..... sexy była!

bociek

Simon & Garfunkel też mają swój udział film kreacja Hoffmana,i w końcu jej kreacja są nieśmiertelne.Ja się zgadzam te nogi a ta sympatyczna bużka ktora potem nabrała demoniczny wyraz pięknej acz dwulicowej i niebezpiuecznej femme fatale mmm KOCHAM PANIĄ PANI ROBINSON(aczkolwiek cieszę się spotkałem panią tylko na ekranie)!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones